Forum

Antivirüs prog...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Antivirüs programı kurulamıyor.

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
732 Görüntüleme
(@onur_cikit)
Gönderiler: 185
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam üstadlar.Xp pro yüklü bi makineye antivirüs kurmaya çalışıyorum.Ama kapanıyor ve hiç bir hata da vermiyor.Güvenli modda açmayı denedim mavi ekran hatası verdi.Ama normal olarak açılıyor.Sistem geri yükleme dışında önerebileceğiniz bi çözüm varmı acaba.

Gönderildi : 21/04/2009 12:51

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Merhaba,

Antivirüs programı kurmak istediğin bilgisayar komple mi kapanıyor yoksa restart mı ediyor?
Kurmak istediğin antivirüs programı nedir?
XP nin SP si ne durumda?

Gönderildi : 21/04/2009 13:09

(@onur_cikit)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Şimdi üstad makine sp3 ve sadece setup ekranı kapanıyor bilgisayar kapanmıyor yani.Avast da denedim antivir de denedim ikisinde de yapıyor.Bende online olarak taratıyorum sonuçları sizinle paylaşıcam.Kolay gelsin.

Gönderildi : 21/04/2009 13:25

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member

İşletim sisteminde sorun olabilir.Ya da arkaplanda çalışan bir virüs setupların çalışmasına izin vermiyorda olabilir.

Gönderildi : 21/04/2009 13:33

(@seyfullahtanriverdi)
Gönderiler: 362
Honorable Member

bilgisayarında gizli dosyaları göster dediğinde görebiliyormusun. Eğer göremiyorsan bilgisayarında virüs var ve öncelikle onu temizlemen lazım.Eğer böyle ise bilgisayarına amvo ve autorun virüsü sızmış bunlarda engelleyebilir.

Gönderildi : 21/04/2009 14:09

(@onur_cikit)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Evet üsadlar sistemi yeniden kurdum şu an sorun yok.Kurulum yapmadan çözmeye uğraşcaktım ama pc kullanılamıyodu.Bu şekilde hallettim.Yardımlarınız için sağolun.

Gönderildi : 22/04/2009 13:15

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member

Geri bildirim için teşekkürler,Geçmiş olsun,

Gönderildi : 22/04/2009 17:24

Paylaş: