Forum

explorer sayfa a...

Bildirimler
Hepsini Temizle

explorer sayfa açmıyor

10 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
429 Görüntüleme
(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Bir kullanıcımda bugün bir sorunla karşılaştım.İnternet sitesinin arka plan dediğimiz admin paneline giriş yapıyor hatta burada istediği ayarları düzenlemeleri yapıyor fakat sitenin önyüzüne giremiyor bütün ayarları kaldırdım tekrar kurdum İE 8 kurdum fakat nafile açılırken hiçbir hatada vermiyor dakikalarca siteyi açmayı bekliyor fakat sonucunda hiçbir hata vermiyor öyle kalıyor.

Sorun neden kaynaklanabilir şuanda yapabileceğim herşeyi yaptım fakat hiçbirşey değişmedi.

Gönderildi : 04/02/2009 16:53

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Sadece bir belli bir adrestemi sorun yasıyorsunuz yoksa butun sitelere erişimde mi bu sorunu yasıyorsunuz..Aynı olay dun başıma geldi sistemi spy ve trojenlere karşı taratmanızı tavsiye ederim.Bildiğiniz gibi mevcut dnsleri değiştrip sayfa acmamızı engelleyen trojenler mevcut. İyi calışmalar

Gönderildi : 04/02/2009 17:45

(@doganbayraktar)
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Evet sadece belli bir adreste sorun yaşıyorum.Makinada nod32 ent sürüm mevcut ve ayrıca trojen ile ilgili olarak kurmuş olduğum malware isimli programla tarattığımda herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.Başka bir program öneriniz varsa onunla da tarama yapabilirim.

Teşekkürler.

Gönderildi : 04/02/2009 17:53

(@EyupHAMAMCI)
Estimable Member

merhaba

spyware doctorla taratmanızı tavsiye ederim.Birde hosts dosyanızı incelemenizi tavsiye ederim..iyi calışmalar

Gönderildi : 04/02/2009 18:02

(@SamiBOZKURT)
Gönderiler: 38
Eminent Member

Slm

Sadece O Adresde Problem Olmuş Olabilir. 

Ayrıca İE8 Kurmayıp İE7 de (Bana İE7 daha hızlı geldiği için) Araçlar/Gelişmiş sekmesinden sıfırla seçeneğini tıklayıp tüm ayarları ve geçmişi temizledikten sonra deneyin.

Program olarakta ComboFix Aracını Denermisiniz Belki Faydası Olur.

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 04/02/2009 18:07

(@doganbayraktar)
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Combofix'i deneyeceğim fakat şöyle bir sorun var diğer pc'lerde herhangi bir sorun yok direk açılan sayfa burada açılmıyor ve sadece bu sayfa açılmıyor gerçekten çok garip bir durum.

Gönderildi : 04/02/2009 18:32

coco
(@coco)
Gönderiler: 2
New Member

Merhaba

Admin hesabıyla sayfayı açmayı denediniz mi? 

Gönderildi : 04/02/2009 21:09

(@doganbayraktar)
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Mozilla ile direk girebiliyorum sayfaya fakat ie hala açmıyor.Bu arada combofix'i denedim herhangi bir sonuca ulaşamadım.

Gönderildi : 04/02/2009 21:13

(@SamiBOZKURT)
Gönderiler: 38
Eminent Member

Sanırım İE Güvenlik ayarlarından .

Araçlar/internet seçenekleri/güvenlik/internet güvenliği kısmında özel düzeye geçip alttaki değişik ayarlar kısmına bi göz atarmısınız.

teker teker deneme yoluyla sorunu anlayabilirsiniz sanırım.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 04/02/2009 21:44

(@EyupHAMAMCI)
Estimable Member

Merhaba "ie yi" sisteminizden kaldırıp tekrar yuklemeyi deneyin.İyi calışmalar.

Gönderildi : 04/02/2009 22:35

Paylaş: