Forum

OST Dosyası Hk.

Bildirimler
Hepsini Temizle

OST Dosyası Hk.

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@guven.yildiz)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ofisde Kullanılan bir domain dusunun, menekse.com adresine ait. mailleri exchange den kullanıyordum. ve bunun olusturdugu "ost" dosyasına sahipsiniz.
sonra bi şekilde ofisden ayrıldınız, yeni bi şirkete basladınız. Ve burada gonca.com diye bir domaine sahipsiniz.

istediğiniz şey ise,

menekse.com daki kullanıcınıza ait olan ost dosyanızda search folderlar felan var (ost de duran ayarlarınız var).

gonce.com adresindeki ullanıcınızda bu ost yi kullanabilirmisiniz. ?

pst ye cevirip mailleri alabilirsiniz. ama baska bi cozum yolu kabul edilmiyor. o ost yi kullanmak istiyor.
kullanmanız lasım 🙂 nasıl yaparsınız.

menekse.com adresine ait olan ost nin kullanıldıgı eski bilgisayar calısır durumda. ost yi aça biliyorum yani..

ama bildiginiz gibi değil. onların hepsini elle diğer ost ye gecirmek istesem omrum biter.

fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. teşekkurler.

Gönderildi : 29/01/2009 14:01

(@FatihKandemir)
Gönderiler: 117
Estimable Member

Outlook üzerinden yapabilirsin. 

File > import and export > Export to a file > Personal Folder File (.pst)  seceneği ile menekşeden alıp

File > import and export > Import from another program or file > Personal Folder File (.pst) seceneği ile goncaya dönebilirsin.

Gönderildi : 29/01/2009 14:17

(@guven.yildiz)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

fatih bey, ilginiz için teşekkurler.

izin verirseniz biras daha acıklıym, ben pst ye atmak istemiyorum, ost yi kullanmak istiyorum. pst ye aldıgımda bazı şeyler gelmiyo search folders gibi..

Gönderildi : 03/02/2009 18:33

(@UmutKARTOPU)
Gönderiler: 172
Estimable Member

fatih bey, ilginiz için teşekkurler.

izin verirseniz biras daha acıklıym, ben pst ye atmak istemiyorum, ost yi kullanmak istiyorum. pst ye aldıgımda bazı şeyler gelmiyo search folders gibi..

Ost kullanamassınız  fatih beyin dediği gibi pst ye çevirip öğle kullanabilirsiniz.

Eğer Exchange serverin web mail özelliği aktif ise dünyanın her yerinden outlookta bulunan tüm dosyalarınızı olduğu gibi görürsünüz. 

Gönderildi : 13/02/2009 17:09

Paylaş: