Forum

Msn şifresi elde et...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Msn şifresi elde etme

9 Yazılar
6 Üyeler
0 Reactions
546 Görüntüleme
(@bluescreen)
Gönderiler: 104
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhabalar;

elimde eski bilgisayarımdaki windows xp'den yedeğini aldığım windows,programfiles ve documents and settings klasörleri var.

bu klasörler içinden msn şifremi bulmam mümkün mü acaba?

teşekkürler

Gönderildi : 04/12/2008 14:40

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Bu şifre kendinizin mi yoksa başkasının mı? Kendinizin ise şifreyi mi unuttu nuz? Şifrenizi unuttuysanız daha önce nasıl geri alınabileceği hakkında konuşmuş ve sonuca ulaşmıştık. Şayet şifre sizin değilse bu yapmak istediğiniz hem etik hemde legal değil o yüzden portalımız üzerinden destek almanız mümkün değil.

Gönderildi : 04/12/2008 14:54

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhabalar

Sinan Hocam'ın yazımına ek olarak ben de aşağıdakileri eklemek istedim

1. MSN Türkiye ile irtibata gecebilirsiniz.
  2. MSN Türkiye size irtibata geçmeniz için bir destek adresi verecek.
  3. Bu adreste ne yazık ki Türkçe dil desteği yok.
  4. Bir form dolduruyorsunuz ardından size cevaplamanız gereken 16 soruluk bir yeni bir form MSN Amerika tarafından gönderiliyor.
  5. Bu formu da doldurup gönderdiğinizde eğer sizin adres sahibi olduğunuza kanaat getirilirse Şifre yenileme e-maili gönderiliyor.

Kötü Seneryolar sonuncunda en verimli irtibat merkezi için

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Microsoft İletişim Hattı

[email protected] (bu adrese durumunu bildiren açıklayıcı bir mesaj atarsan sana mail yoluyla geri dönecekler merak etme)

Tel: 444 67 87 (444 MS TR)

Bilgisayarınızı Koruyun: http://www.microsoft.com/turkiye/guvenlik/msrt.mspx

Türkçe Haber grupları: http://www.microsoft.com/turkiye/communities/default.mspx

Online Destek Sitesi: http://support.microsoft.com/?LN=TR

Microsoft İletişim Hattı: http://www.microsoft.com/turkiye/iletisim

İletişim Bilgilerini Kullanabilirsiniz ......

İyi Günler Dileriz

Gönderildi : 04/12/2008 15:01

(@bluescreen)
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba sinan bey;

benim amacım böyle birşeyin yapılıp yapılmadığını öğrenebilmek ve ona göre tedbir alabilmek,yani bu belirttiğim klasörlerden herhangi bir özel bilgi elde edilebilir mi.

yoksa kimsenin özel hayatına müdahele etmek gibi bir amacım yok. ancak sizde uyarmakta son derece haklısınız

ilginiz için teşekkürler

Gönderildi : 04/12/2008 15:03

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

merhaba sinan bey;

benim amacım böyle birşeyin yapılıp yapılmadığını öğrenebilmek ve ona göre tedbir alabilmek,yani bu belirttiğim klasörlerden herhangi bir özel bilgi elde edilebilir mi.

yoksa kimsenin özel hayatına müdahele etmek gibi bir amacım yok. ancak sizde uyarmakta son derece haklısınız

ilginiz için teşekkürler

Benim bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz şekilde MSN şifresi alınamıyor. Ama beni bu bilgisayarda hatırla tarzı bir işlem gerçekleştirdiyseniz belki mümkün olabilir.

Anlayışınız için biz teşekkür ederiz.

Gönderildi : 04/12/2008 16:10

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

merhaba sinan bey;

ilginiz için teşekkürler

Benim bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz şekilde MSN şifresi alınamıyor. Ama beni bu bilgisayarda hatırla tarzı bir işlem gerçekleştirdiyseniz belki mümkün olabilir.

Anlayışınız için biz teşekkür ederiz.

tabi bunun için programlar nette mevcut geçen gün bende kullanmak
zorunda kaldım fakat sinan beyin dediği gibi burda böyle bir program
vermemiz mümkün değil bu arada sinan hocam beni unutmadınız inş 🙂

Gönderildi : 04/12/2008 16:28

(@bluescreen)
Estimable Member
Konu başlatıcı

herkese gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederim

bende araştırma yaptım internette merak etmekte haklıymışım

bilmediğim birçok şeyi öğrendim

teşekkürler

Gönderildi : 05/12/2008 00:19

(@Anonim)
Gönderiler: 0

unutulanşifreleri bulan bir program vardı bi zamanlar gözüme çarpmıştı gerçi bunun asıl amacı msn değildi ama onuda buluyordu kardeşiminkini bulmuştum tesadüf bende tabi bu tool kolaylık içinde ama araçlar kullanım amacına göre bazen zehir bazende panzehir olabiliyor bu tamamen kişinin zikri ve fikriyle birdir.

Gönderildi : 25/02/2009 17:22

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Konu hakkında gerekli açıklamaları Sn. Sinan Kahraman yapmış bulunmaktadır. Portalımızın amacı dışına çıkmaması amaçlı ilgili postu kilitliyorum.

Teşekkürler.

Gönderildi : 25/02/2009 20:58

Paylaş: