Anasayfa » Forum

xp de tüm inte...
 

xp de tüm internet siteleri yasaklanacak 5 adres hariç  

  RSS
kazimates
(@kazimates)
Üye

merhabalar windows xp pro sp3 yüklü bir bilgisayara internette bağladık fakat konumu ve kullanıcı itibariyle bu bilgisayarın http://* benzeri bir şekilde web browse yapmasını engellemek i,stiyoruz sadece bir owa sitesine birde firmanın kendi web sayfasına bağlanmasını isteyeceğiz geriye kalan tüm adresleri nasıl kapatabilirim? bu arada sistemde isa server mevcut değil bu kısıtlama xp den veya ie 7 den yapılmaz zorunda kalacak. fikirlerini paylaşabilirseniz çok memnun olacağım.

Alıntı
Gönderildi : 19/11/2008 18:50
Eren SARISALTIK
(@ErenSARISALTIK)
Üye

Merhaba,

Yapmak istediğiniz işlemi Zone Alarm kurarak çözebilirsiniz veya buna benzer firewall yazılımları ile.Kurduğun zaman tüm interneti kesip.Yalnızca istediğin web adreslerini ekliyorsunuz o kadar.Programa parola koyduğunuz içinde kullanıcı değiştirme yapamıyor.

Kolay Gelsin.. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2008 18:54
kazimates
(@kazimates)
Üye

sistemde symantec internet security 2009 var acaba bu iş yapmaz mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2008 19:03
Eren SARISALTIK
(@ErenSARISALTIK)
Üye

 

Symanctec İnternet Security nin arayüzünü hatırlayamadığım için birşey diyemem.Özelliklerini biraz kurcalarsanız belki birşeyler bulabilirsiniz.Ama kesin olarak bu görevi yerine getirir diyemem.Çünkü siz tüm web sitelerini engelleyip,sadece 5 siteye giriş izni vermek istiyorsunuz.

Kolay Gelsin.. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/11/2008 19:11
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol