Forum

Windows 7 Kullanıcı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 Kullanıcı Silinmiş Görünüyor.

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
527 Görüntüleme
(@alibilen)
Gönderiler: 36
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar  Domainde olmayan bir windows 7 cihazında sabah acıldığında kullanıcımı bulamadım yerine başka bir kullanıcı vardı onla girdim.

o kullanıcının dosyası kullanıcılar klasöründe görünüyor.

peki o kullanıcıya nasıl ulaabilirim.

kullanıcı degiştir oturumu kapat işlemelrinde kullanıcı degiştir hic gelmiyor..

Gönderildi : 03/10/2018 12:27

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Soruyu biraz daha netleştirebilir misiniz? Biraz karışık olmuş.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/10/2018 12:29

(@alibilen)
Gönderiler: 36
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hocam Şöyle;

Sabah bir arkadaşımız bilgisayarını acıyor.

Normal Kullandıgı Şirket ismi olan kullanıcı  yerine sahsı ismi yazan bir kullanıcı.bu nasıl oldu bilmiyorum dışardan müdahale yok.

kullanıcı ekranında giriş yapıyor.Ancak bilgisayarda sıfırdan yeni bir oturum oluşmuş gibi oturum acılıyor.

kullanıcı degiştir diyoruz.Başka kullanıcı görmedigi icin kullanıcı degiştirme yapmıyor.

Makinada sadece o kullanıcı acılıyor. 

Şimdii Problem şu c dizini altındaki kullanıcı klasöründeki şirket isimli eski oturum klasörü mevcut peki ben sistem geri yükleme yapmadan bilgisayarı eski oturumu ile nasıl acabilirim herşeyiyle aynı olucak şekilde yardımcı olabilir misiniz?

Gönderildi : 03/10/2018 12:49

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Oturumuzun geçici profil ile açılmış olabilir mi? aşağıdaki çözümü deneyebilirsiniz.

https://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/21012.oturumunuz-gecici-profille-acld-probleminin-giderilmesi-tr-tr.aspx

Ek olarak bilgisayarım sağ tuş-yönet-yerel kullanıcılar ve gruplar - kullanıcılarda mevcut kullanıcının hesabını görebiliyormusunuz? hesap burada var ise devre dışı bırakılmadığından emin olunuz.

Gönderildi : 03/10/2018 15:03

Paylaş: