Forum

paylaşımdan excel d...

Bildirimler
Hepsini Temizle

paylaşımdan excel dosyasına erişim

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
383 Görüntüleme
(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba bir klasör var paylaşımda bunun içerisindede bir adet excel dosyası bu excel dosyasına ağdan kullanıcılar paylaşım yoluyla erişmektedir fakat excel dosyasını bir kişi görüntülüyorken diğer kişi salt okunur bakabiliyor ben ikiside yazabilsin istiyorum dosyaya bunu nasıl yapabilirim not: excel dosyası salt okunur değildir....

Gönderildi : 30/10/2008 18:47

(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

Gönderildi : 30/10/2008 19:51

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Sn Denver;

Arka arkaya post atmanız size daha hızlı cevap verilmesini sağlamayacaktır. Aksine Cevap verilmemişler listesinden çıkmanıza sebep olacağından daha geç cevap almanıza yol açacaktır.

Sorununuza gelince ortak kullanılacak olan Excell dosyasında Araçlar Menüsünden Çalışma Kitabını Paylaş' ı seçerek oradaki önergeleri takip ederseniz istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderildi : 30/10/2008 20:09

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Sn Denver;

Arka arkaya post atmanız size daha hızlı cevap verilmesini sağlamayacaktır. Aksine Cevap verilmemişler listesinden çıkmanıza sebep olacağından daha geç cevap almanıza yol açacaktır.

Sorununuza gelince ortak kullanılacak olan Excell dosyasında Araçlar Menüsünden Çalışma Kitabını Paylaş' ı seçerek oradaki önergeleri takip ederseniz istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sinan Hocam , bu işlemi 2007eng. Excel'de nasıl yaparız? Araştırdım bulamadım.

Tşk.

Gönderildi : 30/10/2008 20:20

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Ms Office 2007 Eng. versiyonunda Review menüsünden Share Workbook u kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 30/10/2008 20:32

Paylaş: