Forum

windows 10 yazıcı t...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows 10 yazıcı tanıtılamıyor 0x000003e3

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,977 Görüntüleme
(@eraysoysal-2)
Gönderiler: 221
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar;

Kurumumuzda printserver var ve clientlere bu printserver üzeriden yazıcı tanıtıyoruz. Son zamanlarda bazı windows 10 bilgisayarlarda yazıcı tanıtmak istediğimide yazıcı kurulamıyor 0x000003e3 şeklinde hat averip yazıcıyı yükleyemior birtürlü. ama aynı yazıcıyı diğer windows 10 clientlerde yükleyebiliyoruz yani sorun bu windows 10 ile ilgili ama ney yaptıysam olmadı.

Hiç karşılaştınızmı? ve çözüm ne olabilir?

Gönderildi : 03/12/2017 20:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Güncellemeler ne alemde?

Ayrıca son yapı olan 1709 a geçtiniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/12/2017 23:12

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

sorunuzu sorarken, daha detaylı bilgiler vermeniz, daha net ve kolay cevap almanızı sağlayacaktır.

örn. windows versiyon numarası, yazıcı markası vb.

yazıcıyı eklerken hostname kullanıyorsanız, ip adresi ile eklemeyi deneyin.

benzer sorunu farklı kullanıcılar register düzenleme araçları ile çözüm ürettiklerini paylaşıyorlar, referans adresi inceleyebilirsiniz.

http://www.windowsxpregistryfix.com/windows-error-code-0x000003e3.php

ek olarak sorunlu host üzerinde herhangi bir güvenlik ajanı mevcut ise, geçiçi olarak devre dışı bırakıp, test edebilir.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/12/2017 02:25

Paylaş: