Forum

Windows 10 Klavye S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 10 Klavye Sorunu Arama

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
9,073 Görüntüleme
(@kamilozel)
Gönderiler: 125
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese merhabalar,

Enterasan bir problemle karşı karşıyayım. Dizüstü bilgisayarımda klavyemi heryerde kullanabiliyorum fakat Windows başlat kısmında ki aramada, wifi şifresi girerken veya ms edge tarayıcısında klavyem hiç bir işlem yapmıyor. Farklı tarayıcılarda yada office belgelerinde klavyede herhangi bir sıkıntı yok. Bilgisi olan dostlardan yardım beklerim iyi çalışmalar.

Gönderildi : 12/11/2017 05:10

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bu bahsettiğiniz ekranlarda, ekran klavyesi kullanabiliyor musunuz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/11/2017 02:07

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

referans adreste belirtilen çözüm ile sonuç alan kullanıcılar var, denemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=jfsNjR68bLk

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/11/2017 02:55

(@kamilozel)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bu bahsettiğiniz ekranlarda, ekran klavyesi kullanabiliyor musunuz?

Evet Rıza Bey, ekran klavyeside çalışmıyor.

Gönderildi : 14/11/2017 12:59

(@kamilozel)
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba,

referans adreste belirtilen çözüm ile sonuç alan kullanıcılar var, denemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=jfsNjR68bLk

Turan Bey, bu çözümde bilgisayarı yeniden başlatınca programı tekrar açmak gerekiyor.

Gönderildi : 14/11/2017 13:06

(@sgnblt)
Gönderiler: 196
Estimable Member

ctfmon.exe yi startupa ekleyip her açılışta otomatik çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Gönderildi : 14/11/2017 13:16

(@kamilozel)
Estimable Member
Konu başlatıcı

ctfmon.exe yi startupa ekleyip her açılışta otomatik çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Öyle yaptım fakat başka bir çözümü yokmudur diye sormak istedim.

Gönderildi : 14/11/2017 14:02

Paylaş: