Forum

Giga-Byte GA-945GCM...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Giga-Byte GA-945GCM-S2 L Onbord Ses Kartı Tanıtma Sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
489 Görüntüleme
(@Safak)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar Yardımlarınızı Bekliyorum Cok Sıkısık Bir Durumdayım Sirketteki Tum Bilgisayarlarda Aynı Dert Var. Yardım Edin Lütfen Realtek onbord ses kartı bilginiz olsun ne yaptımsa olmadı

Gönderildi : 21/10/2008 20:41

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

peki şu adımları bir uygulayın

bilgisayarım>özellikler>donanım>aygıt yöneticisinden driveri göstermeyi denediniz mi?

Gönderildi : 21/10/2008 21:03

(@Safak)
Active Member
Konu başlatıcı

denedim cd den de denedim aygıt yoneticisinden de denedim fakat olmuyor tanıtıyorum kartı fakat sürücüyü yüklemiyor.kafayı yemek uzereyim saay 10 oldu neredeyse benhala cozemedim

Gönderildi : 22/10/2008 00:26

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Sisteminiz yeni mi alındı? Bunları yüklemenize rağmen olmuyorsa anakartta sorun olabilir.

32 bit XP işletim sistemi üzerine mi kuruyorsunuz?Buna göre doğru sürücüyü seçtiğinize emin misiniz?

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=2520

Yukarıdaki linkte Anakartınız için güncel sürücüler mevcut.Sizin kartın chip'i bu sanırım: Realtek ALC888 audio codec

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_DownloadFile.aspx?FileType=Driver&FileID=837

Gönderildi : 22/10/2008 11:46

(@Safak)
Active Member
Konu başlatıcı

cok tesekkur ederım ılgınız ıcın fakat sorunu hallettım ve paylasmak ısterım gıga-byte anakartlar herkesın bıldıgı gıbı kalıtelı ve bırazda kullanımı hassasıyet ısteyen bır anakarttır.

dıyecegım o kı suruculerın kurulumu esnasında cd den kurulum yapılmalıdır once INF daha sonra sıra ile dıger kurulumlar gerceklesmelıdır. eger kı kurulum da sıralama yanlıs olursa kaldırma sansınız neredeyse hıc yok tekrar format ıstıyor bilgisayar.

saygılar tekrar cok tesekkur ederım rahmı arkadasım yardımseverlıgın ıcın

Gönderildi : 23/10/2008 01:02

Paylaş: