Forum

Windows 10 Pro Yazı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 10 Pro Yazıcı sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
375 Görüntüleme
(@AhmetGermenli)
Gönderiler: 179
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Windows 10 pro yüklü 2 pc var pc'lerden birinde Canon 6100 serisi yacıcı USB ile bağlı çalışıyor ve paylaşımda diğer pc'ye paylaşımdaki yazıcı kuruyorum ancak çevrimdışı olarak görünüyor kontrol ettiğimde bağlantı noktası USB olarak görüyor bağlantı noktasını manuel ekleyorum ( \\PC2\Canon Series 6100MF II) olarak ve o portu seçiyorum bu kez online görünmesine rağmen yazdıramıyorum. Her iki pc'de yeni kuruldu ortamda Win7 ve 8 makinalar var onlarda bir sorun çıkmıyor. 

Gönderildi : 11/11/2016 20:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33009
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, yazıcının windows 10 desteği var görünüyor, diğer işletim sistemleride çalıştığına göre sorunlu w10 için bence sürücülerde sorun var, sürücüleri kaldırıp tekrar kurmayı sonra paylaşımdaki yazıcıyı yüklemeyi deneyin

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/11/2016 18:10

(@AhmetGermenli)
Gönderiler: 179
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, çözüm olarak Cat6 kablo çekip network yazıcısı olarak tanıttım sorun çıkmadı, Windows 10 yazıcılar konusunda windows 7 kadar başarılı değil sanrım. 🙂

Gönderildi : 14/11/2016 13:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33009
Illustrious Member Yönetici

bence başarılıdır ancak malum yeni olduğu için biz o kadar tecrübeli değiliz bence.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/11/2016 18:26

Paylaş: