Forum

Domain ortamında Wi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Domain ortamında Win10 LTSB hk;

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
406 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Selamlar,

Win2012R2 domain ortamında win10'u LTSB yi test ediyorum da. Siz de nedir durum arkadaşlar var mı kullananlar ya da test edenler?

Başlıca yaşadığım sorunlar userprofile ı aktarmıyor. win7profiline sahip bir kullanıcı ile oturum açtığınızda v5 diye yeni bir klasör oluşturuyor. Elle manuel taşıyorum pofili. Map lari tekrar vermek gerekiyor. Diğer policy leri sorunsuz uyguluyor. Örneğin; usb lerin kapalı olması ya da IE de belirttiğiniz anasayfanın gelmesi gibi. akılma gelenler şimdilik bunlar.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Gönderildi : 15/03/2016 14:44

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Bu arada 🙂

http://www.hakanuzuner.com/index.php/windows-10-ltsb-long-term-service-branch.html

Konu hakkında bilgim var bu yüzden LTSB yi test ediyorum. Başta finansal firmalar olmak üzere Pro nun kullanılacağını pek düşünmüyorum.

Gönderildi : 15/03/2016 14:51

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

🙂 Sizin bilginiz olup olmadığı içinden ziyade bilgisi olmayanlar için göndermiştim. Örn. ben ;-).

Bir de herşey kısaltılınca neydi bu oluyor.

Gönderildi : 15/03/2016 16:10

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Bildiğim kdarıyla bundan sonraki windows10 versiyonlarında ltsbde 6ayda bir, diğerlerinde pro'da ise 3 ayda b,r güncelleme gelecek. Siz 3 ayda bir güncelleme yapmalısınız. Ltsbde ise ilk 3 ay bekleyip sonraki 3 ay sonunda yükleyebiliyorsunuz.

Gönderildi : 01/04/2016 00:10

Paylaş: