Forum

Windows 8.1 Program...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 8.1 Programlar arkaplanda çalışıyor.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,122 Görüntüleme
(@serkangurel)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Konuyu biraz araştırdım fakat çözüme gidecek bir yanıt bulamadığım için bir de buradan yazmak istedim. 

Şirket bilgisayarında domain user bir kullanıcıda daha önceden düzgün bir şekilde çalışan program aniden çalışmamaya daha doğrusu sadece arkaplanda çalışmaya başladı. Programı local admin yada domain admin olarak açtığımda düzgün çalışıyor fakat domain user ile program ekrana gelmiyor. Bende geçici olarak kullanıcıyı domain admin yaptım programı şimdilik bu şekilde çalıştırabiliyorum. Bu problem neden kaynaklanabilir yada kullanıcıyı domain admin yapmadan programı nasıl normal durumunda çalıştırabilirim. NOT: Program aynı domaindeki bazı kullanıcılarda düzgün çalışıyor bazılarında sadece arkaplanda çalışıyor görünüyor fakat ekrana program görüntüsü gelmiyor. Ayrıca bilgisayarlarda Symantec kurulu. Değerli fikir ve görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Gönderildi : 16/11/2015 14:28

(@serkangurel)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Tekrar merhaba,

Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Gönderildi : 19/11/2015 13:48

(@mustafadagistanli)
Gönderiler: 113
Estimable Member

Merhaba.

Programın kurulu olduğu dizinde ilgili kullanıcıya tam yetki vermeyi deneyin veya Application Compability Toolkit kurup ilgili programı kısıtlı kullanıcıların yönetici haklarıyla çalıştırmasına izin verin.

Gönderildi : 12/12/2015 03:42

Paylaş: