Forum

Ağ sürüc&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ağ sürücüsüne bağlan buton sorunu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@guneyoktayli)
Gönderiler: 227
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba win7 x64 pro işletim sisteminde  Ağ sürücüsüne bağlan butonu ile herhangi bir klasöre sağ tıkla bununla paylaş dediğinizde paylaş butonuna tıklama olayı etkin fakat görevini yapmamaktadır. Konu ile ilgili olarak önerileriniz nedir?

Gönderildi : 10/09/2015 20:14

(@hakankaplanoglu)
Gönderiler: 482
Honorable Member

Sanırım olay profille ilgili yeni bir kullanıcı acıp deneyip dönüş yaparmısın ?

Gönderildi : 13/09/2015 04:41

(@guneyoktayli)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Admin oturumu da dahil olmak üzere yeni kullanıcıda da sorun devam etmekte. Local olarak grup ilkesinden bakıyorum orada da bir anormallik göremedim.¿

Gönderildi : 21/09/2015 11:44

(@guneyoktayli)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Admin oturumu da dahil olmak üzere yeni kullanıcıda da sorun devam etmekte. Local olarak grup ilkesinden bakıyorum orada da bir anormallik göremedim.¿

Arkadaşlar önerileriniz yokmu konu ile ilgili olarak?

Gönderildi : 08/10/2015 18:06

(@metinkoc)
Gönderiler: 17
Active Member

Virütik birşey gibi duruyor. Virüs taraması combofix vs gibi toollarla baktınız mı? Yada system restore mesela. Mutlaka yaşmışsınızdır ama sormak istedim

Gönderildi : 11/10/2015 18:37

(@guneyoktayli)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Virütik birşey gibi duruyor. Virüs taraması combofix vs gibi toollarla baktınız mı? Yada system restore mesela. Mutlaka yaşmışsınızdır ama sormak istedim

İşletim sistemimde genel bir sorun var ara ara saçma sapan uyarılar vermekte. 64 bit olmasına rağmen 64 bit tarafındaki programları desteklememekte, windowsun kendi system32 altındaki uygulamarını çalıştırmamamkta bir garip var, format olayına gitmek istemiyorum en sevmediğim işlerden, ne var ne yok baştan kur ayarla, güncelle vs vs... Hayırlısı bakalım, ne yapacaksam artık...      🙂

Gönderildi : 12/10/2015 17:09

Paylaş: