Forum

Sistem Yedeklemesi ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem Yedeklemesi Yardım

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
363 Görüntüleme
(@utkucol)
Gönderiler: 154
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşalar.Üretim bölümünde kullanılan sanayi tipi bilgisayar bulunmaktadır.Bu pc 7*24 çalışmaktadır.Dos bölümü ayrı kart windows un kartı ayrı bir yerdedir.Usb girişi  falan yoktur.Normal harddisk yoktur.Dome modül bulunmaktadır içinde.(256 mb).Bu cihazlar arada arıza yapmakadır.Yaptığı arıza genelde windowsun kurulu olduğu modülden kaynaklanmaktadır.Ben bu modülün birebir kopyasını oluşturmak isityorum.44 pin girişlidir.Yedeğini alabilimek için normal bilgisayara bağalamak için özel kablo yaptırdım.Yedek almak istediğim dome modülleri bu kabloya taktığımda normal harddisk gibi görmektedir.Fakat sistemin kurulu olduğu modülü taktığımda bilgisayar açılmamaktadır.Windows 7 ekranı gelmekte orda kalmaktadır.Bu modüllerin birebir yedeğini nasıl alabilirim.Yardımcı olabilirmisiniz.

Sistem Anakartı Resim

Gönderildi : 20/06/2015 18:43

(@utkucol)
Gönderiler: 154
Reputable Member
Konu başlatıcı

Acronisi nasıl kullanıcam,Windows 98 kurulıu pc de ve 256 mb toplam boyutu 70 mb bir alan boş.Buna nasıl acranis kurabilirim ki.98 destekleyrn acronis varmı ?Kurabilirsem aldığım yedeği nasıl başka bir yere alaıcam usb girişide yok anakartta.

Gönderildi : 23/06/2015 11:38

Paylaş: