Forum

DRİVER YÜKLEMİ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

DRİVER YÜKLEMİYOR

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
493 Görüntüleme
(@Muratkucukaltun)
Gönderiler: 26
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhaba ben yeni anakart aldım. RAMPAGE V EXTREME. kutu içerisinden çıkan driver cd'sini yükledim fakat cd içeriğinde ''Asmedia SATA Controller Driver'' sürücüsünü yüklemiyor. asus.com 'danda indirdim oradanda yüklemiyor. hata mesajı vermiyor yüklendi olarak görünüyor fakat yüklemiyor. bu yüzden bilgisayar güncelleştirmede almıyor. güncelleştirmeleride yüklendi olarak görüyor. tekrar denetle dediğimde yine karşıma aynı kodda güncelleştirmeler çıkıyor. başka disk takıp sıfırdan format attım aynı olaylarla karşılaştım. yardımcı olabilecek birisi varsa daha detaylı kodlar ile anlatabilirim.

kolay gelsin.

Murat. 

Gönderildi : 16/04/2015 13:11

(@gokhancetin)
Gönderiler: 175
Estimable Member

Gelen hata kodunu ve /veya ekran görüntülerini paylaşırmısınız. Kurduğunuz işletim sistemi nedir? işletim cd/dvd si temiz kurulum mu yoksa internette dolaşan katılımsız kurulumlardan mı? biraz daha bilgi verirseniz bildiğimiz kadar yardımcı olmaya çalışırız.

Kolay gelsin

Gönderildi : 16/04/2015 13:50

(@mustafadagistanli)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Merhaba.

Belki BIOS kusurludur, güncellemesi yapılmıştır. BIOS güncelleme deneyin.

Gönderildi : 16/04/2015 13:54

(@Muratkucukaltun)
Eminent Member
Konu başlatıcı

cevabı olan bilen arkadaşlar yok mu?

Gönderildi : 17/04/2015 17:32

(@Muratkucukaltun)
Eminent Member
Konu başlatıcı

bios ayarları güncel kontrolünü yaptım.  başka bir sıkıntısı var ama bulamıyorum. mesela cmd yönetici olarak çalıştır diyorum sfc/scannow yapınca hata veriyor. bence buna bağlı bir sıkıntı var.

Gönderildi : 17/04/2015 17:34

Paylaş: