Forum

Win7 parola korumal...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Win7 parola korumalı paylaşımı kapatamıyorum.

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
750 Görüntüleme
(@onderdeli)
Gönderiler: 26
Eminent Member
Konu başlatıcı

Selamlar

Windows 7 pro. oem işletim sistemimizde ağ ve paylaşım merkezinde parola korumalı paylaşımı kapalı konuma getirip değişiklikleri kaydet dediğimizde değişiklik yapmadan açık konumda kalıyor. çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Gönderildi : 27/08/2014 15:59

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/08/2014 19:43

(@velimontana)
Gönderiler: 144
Estimable Member

Merhaba çözümü video ile gösterdim;
http://youtu.be/0pwF3V0KewM

yüklenme bitince izlersiniz 

Gönderildi : 27/08/2014 23:55

(@onderdeli)
Eminent Member
Konu başlatıcı

ilginize teşekkürler

bu gün sizinki gibi bir video hazırlarım

Gönderildi : 28/08/2014 11:47

(@onderdeli)
Eminent Member
Konu başlatıcı

sorunumu özetleyen videoyu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

ilginize şimdiden teşekkür ederim.

bu arada yazıcı paylaşımı içindi bu ayarlar ama yapamadık başka bir makineye bağlayarak oradan paylaştık. 

sorun çözememiş olmam..

http://youtu.be/q69SiKeMgnc 

Gönderildi : 29/08/2014 21:06

(@velimontana)
Gönderiler: 144
Estimable Member

tamam işte videoda anlattığımı yaparsan çözülücektir team at bakim bir, tabi baglanıcagın makinede yapıcan onu 😀

Gönderildi : 30/08/2014 01:57

(@onderdeli)
Eminent Member
Konu başlatıcı

tamam işte videoda anlattığımı yaparsan çözülücektir team at bakim bir, tabi baglanıcagın makinede yapıcan onu 😀

hocam teşekkürler..

dediğiniz gibi yapınca çözüldü.. ancak zaten hiçbir hesapta parola yoktu bunu anlayamadım ya neyse.. 

tekrar teşekkürler. 

Gönderildi : 01/09/2014 12:09

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Uyarı;

21- Forum üzerinde Radmin, TeamViewer, VNC gibi uzak yardım programlarıyla yardım talebinde veya teklifinde bulunmak, msn adresi vermek yasaktır.

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

http://www.cozumpark.com/forums/post/650.aspx 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/09/2014 18:55

Paylaş: