Forum

lazer yazıcılarda b...

Bildirimler
Hepsini Temizle

lazer yazıcılarda b5 yazıcı çıktısında bekleme sorunu

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
327 Görüntüleme
(@ozkantorna)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar. şirketimizde lazer yazıcılar ile fatura ve irsaliye basımına başladık. irsaliyelerim yarım kağıt. A4 kağıdının yarısı. 4 adet çıktı alıyoruz. çıktılar arasında yazıcılar çok bekliyor. ilk nüshayı yazdıkdan sonra yazıcı çalşmaya devam ediyor ve yaklaşık 5-8 sn arasında diğer nüshayı alıyor.  Kullandığımız programdandır diye firma ile görüştüm. sorunun işletim sisteminden olduğunu söylediler. word de çıktı aldım yine 4 baskıda aralarda aşırı bekliyor. Aradaki bu zamanı kısaltmanın yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum..teşekkürler.

Gönderildi : 16/07/2014 12:57

(@onurugurluoglu)
Gönderiler: 32
Trusted Member

Merhaba,
Yazıcı özellikleri > Gelişmiş sekmesinde
Belgeleri biriktir ve Doğrudan yazıcıya yazdır seçenekleri var. Oradaki parametreleri kontrol edip deneyebilir misiniz?

merhabalar. şirketimizde lazer yazıcılar ile fatura ve irsaliye basımına başladık. irsaliyelerim yarım kağıt. A4 kağıdının yarısı. 4 adet çıktı alıyoruz. çıktılar arasında yazıcılar çok bekliyor. ilk nüshayı yazdıkdan sonra yazıcı çalşmaya devam ediyor ve yaklaşık 5-8 sn arasında diğer nüshayı alıyor.  Kullandığımız programdandır diye firma ile görüştüm. sorunun işletim sisteminden olduğunu söylediler. word de çıktı aldım yine 4 baskıda aralarda aşırı bekliyor. Aradaki bu zamanı kısaltmanın yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum..teşekkürler.

Gönderildi : 18/07/2014 13:36

(@ozkantorna)
Eminent Member
Konu başlatıcı

o ayarlarla düzelmedi. işletim sistemi win7 . win işletim sistemi ile ilgili bir ayar var gibi..

Gönderildi : 18/07/2014 17:56

(@onurugurluoglu)
Gönderiler: 32
Trusted Member

merhaba,
yazıcının marka ve modeli nedir?

o ayarlarla düzelmedi. işletim sistemi win7 . win işletim sistemi ile ilgili bir ayar var gibi..

Gönderildi : 18/07/2014 19:41

(@ozkantorna)
Eminent Member
Konu başlatıcı

genelde hp 1102 ama  hp 1018 ve samsung 1640 yazıcıda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Hp yardım bana yazıcılarla ilgili değil win yazıcı kuyruklaması ile ilgili olabileceğini söyledi...

Gönderildi : 22/07/2014 13:41

Paylaş: