Forum

Yazıcı için &#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yazıcı için özel tanımlı kağıt boyutu siliniyor

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
585 Görüntüleme
(@OkanDegirmen)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar.. Şirketimizde bir kaç birimde Epson FX-890 yazıcı kullanıyoruz. Yazıcının bağlı olduğu bilgisayarlara Fatura ve irsaliye boyutlarında özel tanımlı kağıt ekliyoruz ve yazıcı ayarları tercihler kısmından yeni eklediğimiz kağıdı seçiyoruz. Ancak bilgisayar yeniden başlatıldığında oluşturduğumuz form siliniyor ve yazdırma varsayılanı A4'e geliyor. 3 bilgisayar da da bu sorunla karşılaştık. bazılarında win8 bazılarında win7 işletim sistemi var. Bazı bilgisayarlar her açılıp kapandığında bazıları ara sıra bu hatayı yapıyor. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Gönderildi : 21/03/2014 20:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Bu işlemi yönetici olarak girip denediniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 22/03/2014 23:40

(@OkanDegirmen)
Gönderiler: 24
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba. Bilgisayarlar local oturum açıyor. Yani domain yapısı yok. Oturum açılan hesaplar da zaten yönetici hesabı.. 

Gönderildi : 24/03/2014 12:29

Paylaş: