Forum

2 Ethernet İle aynı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

2 Ethernet İle aynı Ağ Bağlantısı

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
423 Görüntüleme
(@ilkerErbay)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar 2 Adet ethernet Kartım Var Ki Forumdada Araştırdım Tüm Kullanımları Biliyorum Ama Benim Amacım Aynı Ağa Bağlanarak Bir Kartın Veri Girişi Diğerinin Dönüş Olarak Çalıştırmak Bu Pc Yüksek Çözünürlükte Full HD Film Olarak Yayın yapmakta Ve 3 Pc Bağlandığında Sorun Oluyor Ben Bu Şekilde Bant Genişliğini Arttırmak Düşüncesindeyim Ve uzun çabalarıma Rağmen Yapamadım Bu Mümkünmü  Ve Eger Mümkünse Nasıl Yapılır Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler

Gönderildi : 04/02/2014 02:11

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Arkadaşlar 2 Adet ethernet Kartım Var Ki Forumdada Araştırdım Tüm Kullanımları Biliyorum Ama Benim Amacım Aynı Ağa Bağlanarak Bir Kartın Veri Girişi Diğerinin Dönüş Olarak Çalıştırmak Bu Pc Yüksek Çözünürlükte Full HD Film Olarak Yayın yapmakta Ve 3 Pc Bağlandığında Sorun Oluyor Ben Bu Şekilde Bant Genişliğini Arttırmak Düşüncesindeyim Ve uzun çabalarıma Rağmen Yapamadım Bu Mümkünmü  Ve Eger Mümkünse Nasıl Yapılır Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler

Link Agregatation, Port Trunking gibi konuları inceleyin sisteminiz bunları destekliyormu bir bakın desteklemiyor yada bunları uygulamak çok zaman alıyorsa Snology cihazlarına bakın bu tür NAS cihazları ile istediğinizi onlarca kulanıcı için yapabilirsiniz...

Gönderildi : 06/02/2014 12:31

(@yilmazgokce)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Hangi işletim sistemini kullanıyorsun ? Teaming diye bir olay var ama bildiğim kadarıyla iki ethernet kartının da aynı olması gerekli..

Gönderildi : 06/02/2014 12:44

Paylaş: