Forum

Regedit Dosyası Olu...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Regedit Dosyası Oluşturma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
909 Görüntüleme
(@EnveriSKiT)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Mevcut x programını Windows açılışında çalıştıracak ve belirli kullanıcı adı ve şifreyi hatırlayarak işlem yapacak bir regedit dosyasını nasıl oluşturabilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler, 

Gönderildi : 17/01/2014 18:16

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Bunu uygulamayı düşündüğünüz program üreticisi ile bu konuda bir fikir alış verişi yaptınız mı?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/01/2014 01:24

(@HakanFiDAN)
Gönderiler: 7
Active Member

Öncelikle programın Regedit'te nasıl bir yol çizdiğine bakmalısın. Extra bir kayıt yapılması gerekebilir. Programı araştırıp inceleyebilirsin. Daha sonra bir notepad'e mevcut kullanıcı adı ve şifre kayıtlarını yazıp dosya uzantısını .reg yapmalı ve Windows açılışında açılacak şekilde ayarlamalısın. Tüm uygulamalarda belki işe yaramayabilir.

Gönderildi : 20/01/2014 16:42

Paylaş: