Forum

driver sorunu win ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

driver sorunu win 8 pro

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,232 Görüntüleme
(@erhansatun)
Gönderiler: 53
Estimable Member
Konu başlatıcı

Intel(R) HM76 Express Yonga Kümesi LPC Denetleyicisi - 1E59 üstünde ACPI\VEN_SNY&DEV_5001

win 8 pro yaptım fakat sony nin destek sayfasından da yükledim dirverlarını fakat etkili olmadı yardımcı olur musunuz?

Gönderildi : 15/11/2013 00:59

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

windowsupdate denedinizmi ??

Gönderildi : 15/11/2013 01:11

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

windowsupdate denedinizmi ??

Sonuç???????

Gönderildi : 15/11/2013 11:44

(@erkanbbayraktaroglu)
Gönderiler: 376
Reputable Member

Merhaba;

Driver Pack Programını indirip dvd ye yazdığınızda hangi sistem olursa olsun tüm driverları bulup kurulumunu yapabiliyorsunuz, Ben uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım,

İyi Çalışmalar 

Gönderildi : 15/11/2013 13:05

(@erhansatun)
Gönderiler: 53
Estimable Member
Konu başlatıcı

öncelikle şunu söylemeliyim ki  sony nin destek arayüzünde bütün driver lar var hepsini kurdum yedi fakat sıkıntılı olan driver sanırım windows 7 de de geçerli çünkü xp ve 7 olarak geçiyor driver  işletim sistemlerinde update denemedim driver pack ı denicem bana link verir misiniz indirmem için ve  illaki cd ye mi yazmam gerekiyor lütfen yardımcı olun ....

Gönderildi : 15/11/2013 19:04

(@erkanbbayraktaroglu)
Gönderiler: 376
Reputable Member

Hocam Google arama motoruna driver pack yazın ilk sırada çıkacaktır.

sitenin linki : http://drp.su/

içerisinden tek tek driver da aratabiliyorsunuz mevcut olan driver pack dvd formatınıda indirebiliyorsunuz, 4.5 GB boyutu mevcut, .iso dosyası olarak inmektedir. Sağ tıklayıp winrar da klasöre çıkart seçeneğiyle klasöre çıkartıp uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz.

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 15/11/2013 19:42

Paylaş: