Forum

mcafee kullanan ark...

Bildirimler
Hepsini Temizle

mcafee kullanan arkadaşlar

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
379 Görüntüleme
(@canserce)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba ben yakın zamanda 5 kullanıcılık mcafee paketi aldım 4 kullanıcıya kurdum birde win. 2003 e 5. olarak kurmak istedim fakat web üzerindeki arayüzünde sıkıntı yaşadım logon olup kuruluma geçmesi gerekirken farklı bir ekranda takılı kalıyor mcafee desteği aradım 2 üç konuşmamızda bana işte güvenlik seviyesini dürmemi güvenilen sitelere eklememi falan söyledi dediklerinin hepsini yaptım bütün ayarlarını low a aldığım halde  kuruluma girmedi yani bi şirkete ortak yapmadım programı banamısın demedi desteği tekrar aradığımda yine aynı şeyleri dilerken kaser olmmak için kapattım bir daha aramadım bunun üzerine bu 5. lisansı başka bir xp yüklü interneti kullanılmayan bir makinaya yüklemek istedim kurulum normal bir şekilde gerçekleşti fakat program disable halde kaldı ne yaptıysam aktif hale getiremedim

bütün bunların dışında 2 gün öncesine kadar  normal halde çalışan 4 kullanıcının bulunduğu binadan başka bir yere taşındılar ben sistemi olduğu yeni binaya taşıdım hiç problem çıkmadı (mcafee dışında) fakat kullanıcılardan printer yüklü olana belge yazdıramadıklarında farkettimki mcafee firewalldan kaynaklanan bir problem var mcafee nin firewall ını devredışı bırakınca program tümüyle disable oldu

soruma gelince ilk sorumdaki 2003 e kurulum yapmış arkadaş varmı

5.kullanıcının disable dan enable yapmanın yolu varmı

sadece firewall ı devredşı bırakıp anti virüsü kullanamazmıyım

Gönderildi : 28/08/2008 16:34

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba;

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/05/26/mcafee-virus-scan-2007.aspx  

Bu makaleyi inceleyebilirsiniz  

Gönderildi : 28/08/2008 18:50

Paylaş: