Forum

formattan sora wifi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

formattan sora wifi görüyor ama baglanmıyor...

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
339 Görüntüleme
(@haliltasdemir)
Gönderiler: 50
Trusted Member
Konu başlatıcı

günaydın arkadaşlar

elimde packardbell easynote ns45hr leptop var format attım ama sora wifi de sorun verdi üç gün oldu çözemedim sorunu .kendi sitesinde (   http://www.packardbell.com.tr/pb/tr/TR/content/download   ) indirdigim driverlarıda başka sitelerden indirdiklerimide kabul etmiyor..yada KABUL EDİYOR FAKAT  5 tane wifi modem oldugunu biliyorum ben birtanesini görüyor onada baglanamıyor..

ne yapmam lazım artık bir çözüm üretemiyorum..iyi kötü yorumlarınızı beklıyorum.

kolay gelsın 

Gönderildi : 20/07/2013 14:12

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu tarz topla birleştir markaların driverlerinde ara ara sorun çıkabiliyor. Everet yazılımını kurarark wifi chipsetine bakın ve chipsetin orjinal sitesinden download edip kurun.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 21/07/2013 00:34

Paylaş: