Forum

Win 7 Pro Uzakmasa&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Win 7 Pro Uzakmasaüstü bağlantı ayar sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
368 Görüntüleme
(@SerdarKaya)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Bilgisayarımda Win 7 Professional ( orj kurulum) olmasına rağmen Bilgisayarım/Özellikler/Uzak sekmesinde "Uzak Bağlantı" için ayarlar yok.Yani sanki Home Premium gibi.

Bu bilgisayara uzak bağlantı kuramıyorum.

Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen? 

Gönderildi : 28/05/2012 15:48

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Bilgisayarımda Win 7 Professional ( orj kurulum) olmasına rağmen Bilgisayarım/Özellikler/Uzak sekmesinde "Uzak Bağlantı" için ayarlar yok.Yani sanki Home Premium gibi.

Bu bilgisayara uzak bağlantı kuramıyorum.

Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen? 

Temiz Bir Cd İle Kurulum Yap Düzelir. Katılımsız CD'lerde Oluyor Bu Genelde. 

Gönderildi : 28/05/2012 18:52

(@SerdarKaya)
Active Member
Konu başlatıcı

Hocam teşekkür ederim. Ancak sıfırdan kurmadan bu durumu düzeltme şansım yok mu acaba? Birçok program kurulu..Mail hesapları vs..

Tekrar ( sadece uzakmasaüstü bağlantısı için) cd den kurulum yapmak çok zor olacak.  

Gönderildi : 28/05/2012 20:46

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu kullanıcıda bir policy veya 3rd. yazılımla bir kısıtlama olabilir. Farklı bir kullanıcı veya admin ile oturum açıp denediniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/05/2012 02:55

(@SerdarKaya)
Active Member
Konu başlatıcı

Admin ile açtım. Ancak sonuç değişmedi.

Gönderildi : 30/05/2012 02:06

Paylaş: