Forum

Pc Oturum Açar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Pc Oturum Açarken şifremi kabul etmiyor

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@HakanGalata)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba. bilgisayarda xp kurulu oturum açarken kullanıcı adını ve şifreyi giriyorum ama sistem oturumunuzu açamıyor hatası veriyor. başka bir pcde deniyorum açılıyor. klavyede sorun olabileceğini düşünüp başka klavye ile denedim yine olmadı. yeniden başlatıyorum yine olmuyor. bende admin olarak oturum açtım öyle idare ettim. akşam üstü denemek istedim pcyi yeniden başlattım hiçbir sorun çıkarmadı ve girdi. Sorun nedir ne olabilir ?

Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ama fazla zamanım yok. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..

Gönderildi : 08/03/2012 20:58

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 08/03/2012 21:04

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

•  Logon oldugunuz user şifresi lock olmuş olabilir. Farklı bir user ile deneyin.
  • Local admin hesabı ile logon olmayı dener misiniz? Local ile logon olun, dmainden düşürüp tekrar domaine alın.

Gönderildi : 14/03/2012 17:17

(@GokayDuzay)
Gönderiler: 54
Trusted Member

Çözümsüz kalıyorsanız, wireless'ı kapatıp ağ kablosunu da çekip restart edin ve en son login olduğunuz user ve password ile giriş yapmayı deneyin..

Gönderildi : 14/03/2012 23:40

(@HakanGalata)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

şifre lock olmamış. farklı user ile oturum açıyor. admin ile de açıyor. ben sorunu klavyede aradım regeditten klavye ayarlarına türkçe ve birkaç tane daha dil desteği ekledim. şimdilik sorun çıkarmıyor eğer tekrar aynı olayı yaşarsam domainden çıkarıp tekrar ekleyeceğim. ilginiz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 16/03/2012 15:55

Paylaş: