Forum

Autocad problemi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Autocad problemi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
391 Görüntüleme
(@MusaCaglar)
Gönderiler: 144
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar, autocad kullananan abzı kullanıcılar, aynı dosyayı görüntülediklerinde artık klavye mousenin yavaş çalıştıklarını bilgisayarda yavaşlamalar olduğunu söylemekteler. İşin garibi kullanıcılar tek tek bu sorunla karşılaşıyorlar. ben virüsten şüpheleniyorum ama autocadde ram ayarları yada bilgisayarda autocadi kontrol edebilecek bir ayar var mı bunu merak ettim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum 🙂

Gönderildi : 29/02/2012 12:43

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhaba arkadaşlar, autocad kullananan abzı kullanıcılar, aynı dosyayı görüntülediklerinde artık klavye mousenin yavaş çalıştıklarını bilgisayarda yavaşlamalar olduğunu söylemekteler. İşin garibi kullanıcılar tek tek bu sorunla karşılaşıyorlar. ben virüsten şüpheleniyorum ama autocadde ram ayarları yada bilgisayarda autocadi kontrol edebilecek bir ayar var mı bunu merak ettim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum 🙂

Merhabalar,

Aynı dosyaları aynı anda mı görüntülemeye çalışıyoralr? Çoklu çalışmaya izin vermiyordu bildiğim kadarıyla. purge komutunu kullansınlar dosya üzerinde kopyala yapıştırlarla dosya şişiyor.

Gönderildi : 29/02/2012 17:49

Paylaş: