Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Logon sorunu

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@MustafaNUR)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

workgroup da calısan bir pc de logon olurken masaustu gelmeden direkt logoff oluyor. administrator yada baska hesaplar fark etmiyor hangi hesabı secerseniz secin logon olamıyorum . Yardımcı olabilirseniz  seviniri.

Gönderildi : 15/07/2008 13:22

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Lisans problemi olmasın?

Gönderildi : 15/07/2008 13:27

(@MustafaNUR)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba devlet okullarında birine  ait bir bilgisay fakat yuklenen isletim sisteminin  lisanslı olup olmadıgı konusunda emin degilim . acamadıgım icinde maalesef dogrulayamıyorum .  Okula ait 3.party  programlarda mevcut bu yuzden formatta atmak istemiyorum . ?

Gönderildi : 15/07/2008 13:34

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

ERD commander cd si netten indirerek edinin ve bu cd ile  pc yi boot edin ardından

system  restore deneyin  1 hafta önceki tarihe fln

lisans süresi dolmuş  ise bu şekilde anlayabilirsiniz

bir kez logon olduğunuz için bu şekildede tekrar logon olamayabilirsiniz

Gönderildi : 15/07/2008 13:53

(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member

Merhaba eğer hocamın dediği gibi lisans sorunu olabilir ama değilse aynı sorunla 2000 server üzerinde karşılaştım forumlarda bir yerde nasıl çözdüğümüde yazmıştım regedit e girip winlogon üzerinde yapılmış bir değişiklik olması gerekiyor bu bir virus ve temizlemesi biraz zahmetli oluyor güvenli modda açınca aynı şekilde logoff ediyormu ?

Gönderildi : 15/07/2008 13:58

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba. Öneriler işe yaramaz ise;

Sisteminizi, lisanslı bir ürün ve orjinal bir medya kullanarak Repair edin (recovery değil).

Veri kaybı yaşamadan oturum açabileceğinizi düşünüyorum.

Gönderildi : 15/07/2008 14:42

(@MustafaNUR)
Eminent Member
Konu başlatıcı

maalesefe guvenli kiptede yapıyor. Dediginiz gibi repair ile denedim oda derdime care olmadı maalesefe . Son caremiz format atmak zorunda kaldık . Ilgılenen herkese tesekkurler

Gönderildi : 15/07/2008 17:44

Paylaş: