Forum

sysprep sonrası oto...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sysprep sonrası otomatik tak kullan driver problemi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
476 Görüntüleme
(@GultekinAydinay)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

windows 7 kurulu makinanın katılımsız yedeğini almak istiyorum. bunun için ghost programını kullanıyorum. kurulu makineye lazım olan programları kurduktan sonra sysprep ile katılımsız hale getirdim. oobe modunda-generalize ve makineyi kapat ayarında sysprep.exe çalıştırdım.

daha sonra makine kapalı iken ghost ile yedeğini aldım. başma makineye bu image attıgımda window acıldı ancak ethernet ekran kartı gibi  sürücüleri otomatik tanımadı?

Gönderildi : 07/12/2011 14:21

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

windows 7 kurulu makinanın katılımsız yedeğini almak istiyorum. bunun için ghost programını kullanıyorum. kurulu makineye lazım olan programları kurduktan sonra sysprep ile katılımsız hale getirdim. oobe modunda-generalize ve makineyi kapat ayarında sysprep.exe çalıştırdım.

daha sonra makine kapalı iken ghost ile yedeğini aldım. başma makineye bu image attıgımda window acıldı ancak ethernet ekran kartı gibi  sürücüleri otomatik tanımadı?

Manuel Yükleme Yapmaya Çalıştığınızda Ne Gibi Bir Hata Alıyorsunuz ?

Gönderildi : 07/12/2011 14:36

(@GultekinAydinay)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

hata msj gelmioor.şöyleki driver package ile sürücüleri güncelleyebiliyorum. dielimki ati radeon 9500 güncelledi ama aygıt yöneticisinde yine ünlem işareti kalıoor ve çözünürlüğe baktığınızda 3 tane çözünürlük ayarı gelioor...

asıl otomatik driverları windowsun kendisinin bulması... ama sysprep sonrası sanırım otomatik plug and play çalışmıyor.

Gönderildi : 07/12/2011 17:01

Paylaş: