Anasayfa » Forum

Bellek Sorunu  

RSS
Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

Merhaba, Notebookumda 4 gb ram olduğu halde bu uyarıyı alıyorum,Yardımlarınızı rica ederim.

aldığım hata

Alıntı
Gönderildi : 02/12/2011 13:54
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

Görev yöneticisinden bellek kullanımına baktınız mı. "Tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göster" diyerek kontrol edin aşırı bellek kullanan bir uygulama var mı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2011 14:38
Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

Performans'a da baktım, 2.35 gb kullanıloyorn şu anda,

svchost bayağı bi kullanıyordu,dpagent diye birşey vardı o kullanılıyordu ..

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2011 15:08
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

[quote user="alib"]

[/quote]

Notebook unuz HP sanırım. Dpagent.exe Parmak izi ile ilgili bir uygulama, eğer kullanmıyorsanız parmak izi programını kaldırıp öyle deneyin. Dpagent problemine bende rastlamıştım, notebook hiçbirşey yapmasa bile bellek kullanımı 1.8Gb larda oluyordu. HP ile de görüşebilirsiniz bu sorunu.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/12/2011 17:18
Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

[quote user="Ugur BURMA"][quote user="alib"]

[/quote]

Notebook unuz HP sanırım. Dpagent.exe Parmak izi ile ilgili bir uygulama, eğer kullanmıyorsanız parmak izi programını kaldırıp öyle deneyin. Dpagent problemine bende rastlamıştım, notebook hiçbirşey yapmasa bile bellek kullanımı 1.8Gb larda oluyordu. HP ile de görüşebilirsiniz bu sorunu.

[/quote]

Hp ile ilgili ne kadar progra varsa kaldırdım bilgisayardan, bir vakit uyarı çımıyordu ama yine dün çıktı bu bir yönteticime oluyor ve acil çözüm bekliyor benden.Yardımlarınızı rica ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/12/2011 11:10
Ali Bener DİKER
(@AliBenerDiKER)
Üye

[quote user="Ugur BURMA"][quote user="alib"]

[/quote]

[/quote]

Hp ile ilgili ne kadar progra varsa kaldırdım bilgisayardan, bir vakit uyarı çımıyordu ama yine dün çıktı bu bir yönteticime oluyor ve acil çözüm bekliyor benden.Yardımlarınızı rica ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/12/2011 11:11
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol