Bildirimler
Hepsini Temizle

Scanner  

  RSS
OMER YILDIRIM
(@OMERYILDIRIM)
Üye

arkadaşlar merhaba;


win 7 pc me bağlı olan Xerox Workcentre Pe220 yazıcım var. Yazıcının üzerinde gelen scannerı bilgisayarımdan kullana biliyorum fakat aynı ağa bağlı hemen yan masamdaki arkadaşımında scanner özelliğini kullnamasını istiyorum keza gün içinde scanner lazım olduğunda benim işlerimide engelliyor sadece bende olduğu için. bunu nasıl yapa bilirim. paylaşım vs verdiğimde sadece diğer arkadaşlar yazıcı özelliğini kullana biliyor. bu arada kullanmasını istediğim arkadaşın pc xp dir.


saygılarımla;

Alıntı
Gönderildi : 31/10/2011 11:11
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

xerox sitesinden pe220 için xp driver ve software dosyasını indirip arkadaşınızın bilgisayarına kurunuz kurulum sırasında pe220 ip adresini soracaktır o adresi girdiğiniz an yükleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/10/2011 11:24
OMER YILDIRIM
(@OMERYILDIRIM)
Üye

[quote user="Serkan Taş"]xerox sitesinden pe220 için xp driver ve software dosyasını indirip arkadaşınızın bilgisayarına kurunuz kurulum sırasında pe220 ip adresini soracaktır o adresi girdiğiniz an yükleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.[/quote]


 


serkan bey teşekkür ederim. ama indirdiğim dosyalar direkt yazıcı driveri olduğundan gelmiyor. denedim ama sadece yazıcıyı ekliyor scanner hala aktif değil. zaten yazıcı ekle dediğimde ağdaki yazıcıyı seciyorum ve yazıcı adını görüyor tıkladığımda driver felan istemeden sadece yazıcıyı kuruyor acaba nerde hata yapıyorum.


saygılarımla..

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/10/2011 12:32
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

Yaptığınız İşlem Doğru Yanlız Sadece Driver Yüklüyorsunuz Birde Yazılımı Var Xerox Scan Software Di Sanırım Aklımda Değil Onu Kurunca Çalışıyor Scanner. Bende Aynı Sorunu Yaşadım Ordan Aklımda Kaldı Software Yükleyin Çalışması Lazım...

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/10/2011 22:44
Paylaş: