Forum

Windows XP gün...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows XP güncel sata driver

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
459 Görüntüleme
(@gokhanhacioglu)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar, bugüne kadar çıkan tüm sata driverlerini tek bir dosyada toplayabilme imkanımız var mı ?

Bilgisayarlara format atarken sata driverleri çok sorun çıkarıyor. Bu yüzden her bilgisayarın sata driverini bulmaktansa hepsini tek bir yerde toplayıp ordan okutmanın zaman açısından daha karlı olacağını düşünüyorum.  

Gönderildi : 26/09/2011 05:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Gökhan bey, böyle bir iş biraz zahmetli olacaktır, malum sürekli driver güncellemeleri ve yeni çıkan donanımlar düşünüldüğü zaman XP sistemlerinden Windows 7 geçişlerine müşterilerinizi veya şirketi ikna etmeniz sizin için daha doğru bir yol olacaktır. Veya imaj teknolojisi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz sürekli yeniden kurulum yerine

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/09/2011 15:08

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Merhaba arkadaşlar, bugüne kadar çıkan tüm sata driverlerini tek bir dosyada toplayabilme imkanımız var mı ?

Bilgisayarlara format atarken sata driverleri çok sorun çıkarıyor. Bu yüzden her bilgisayarın sata driverini bulmaktansa hepsini tek bir yerde toplayıp ordan okutmanın zaman açısından daha karlı olacağını düşünüyorum.  

elbette hepsini bulmak mumkun degil fakat 

http://driverpacks.net/downloads

adresindekiler cogu zaman isimi gormustur 

xp zamanında bunları nlite ile xp kurulumu icerisine dahil edip kullanıyordum 

Gönderildi : 27/09/2011 13:25

Paylaş: