Forum

Windows 7'de C i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7'de C içerisine ulaşmak

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
346 Görüntüleme
(@gokhanhacioglu)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Acer marka bir notebook kullanıyordum. 2,5 senedir hiçbir sorun yaşamadım. Yurt dışına çıktıktan sonra bilgisayarı kardeşime bıraktım. Oda 15 günde bilgisayarı bozmuş. Sorunum şu şekilde,

Bilgisayar açılıyor. BIOS yazıları geliyor. Windows logosu geliyor ve 4 tane noktacık birleşirken tam orta noktada bilgisayar kitleniyor. Bilgisayarı hangi şekilde başlatırsam başlatayım hep bu şekilde kitlenme hatası aldım. C'nin içinde ki yedeklerimi almam gerekiyor. Bu şekilde sorun yaşadığım bir bilgisayarı nasıl açıpta yedeklerime ulaşabilirim ? 

Gönderildi : 22/09/2011 17:28

(@R.UgurKaraman)
Gönderiler: 7
Active Member

1-) Notebook üzerindeki Hdd çıkartıp başka bir çalışan bilgisayara ikinci disk olarak takıp dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

2-)Güvenli Mod seçeneğiyle açıp deneyiniz.

2-)Hiren Bot cd oluşturarak Hiren Bot Cd içinde seçeneklerinden Mini.Windows Xp seçerek işletim sistemi cd açılır o anda disklerinizi görebilir dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

3-)Dosyalarınızı kaldırmadan yeniden işletim sisteminizi kurabilirsiniz.(windows Onar seçeneği.)Dosyalarınız gene aynı şekilde kalıcaktır.

Gönderildi : 22/09/2011 18:11

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Windows 7 DVD si ile recovery yapmayı deneyebilirsiniz.

Harici bir disk kutusu alıp onunla yedekleyebilirsiniz. 

Gönderildi : 22/09/2011 18:11

(@gokhanhacioglu)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Hiren BOT CD'sini kullanarak masa üstüne ve C'ye erişebildim. Gerçekten çok fonksiyonel bir yazılımmış. Herkeze tavsiye ederim.

Gönderildi : 22/09/2011 20:53

Paylaş: