Forum

barkod etiket yazdı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

barkod etiket yazdırmak

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,969 Görüntüleme
(@canserce)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar biraz basit gibi görünsede ben iki gündür beceremedim sorun şöyle zebra TLP2844 barkod yazıcı aldım zebra designer ile bu yazıcıdan barkod çıktısı alıp kolilere yapıştımak istiyorum. önce ürün cd sindeki zebra designer ı kurdum program yazıcı driveri kurdu kendi kendine, sonra da yazıcıyı kurdum yazıcı özelliklerinden sınama sayfası yazdırabiliyorum fakat programdan çıktı alamıyorum yazıcıyı kaldırıp tekrar kurdum bağlantı noktalarını programın kurduğu yazıcıyla aynı yapmak istedim hata verdi bir bilen gören varmıdır bana yardımcı olurmusunuz zamanım daralıyor

Gönderildi : 06/07/2011 12:24

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bende a5 genişliğinde etiket basan büyük zm 4000 ve 6000 ler ve 5 adet büyük etiket basan argox var bunlarda sorun yaşamıyorum.Zebra için önce printer olarak driverinden tanıttım.Usb ve lpt bağlantı mevcut ben usb olarak bağladım.Lptde farklı bir barkod makinası bağlı.Zebra designeri kurup buradan barkod yaaprak çıktı alınabiliyor.Bizim müşteriden bardkodumuz özel excel formatında geldiği için biz excelden kağıt ayarlarını yaparak çıktı alıyoruz.Siz barkodu  zebra designerden tasarlayıp bastığınızda ne gibi sorunlar oluyor biraz detaya iner misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/07/2011 12:42

Paylaş: