Forum

outlook express ekl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook express ekleri ile ilgili sorun

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
394 Görüntüleme
(@erhanguzel)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar yaşadığım sorunu forumda araştırdım ama bulamadım o yüzden yeni konu oluşturmak durumda kaldım...

sorunum şöledir : outlook expresste gelen kutusunda gönderilmişlerde herhangi bir bölümde bi iletide ekleri tıklayıp aç dediğimde excel word pdf farketmiyor açılıyor fakat dosya direk masaüstüne kaydediliyor aynı dosyayı tekrar açtığımda (1) olarak tekrar kaydediyor herhangi bir kural bir ayar yapılmadı maildeki eki okuyup silicem ama masaüstüne kaydettiği için ordan tekrar silmek zorunda kalıyorum silmessem masaüstünün halini düşününher ekli mailde yeni bir simge 🙂  2 gün önce böyle bir durum yoktu. sorun ne olabilir sizce ?

Gönderildi : 06/05/2011 15:22

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

merhabalar yaşadığım sorunu forumda araştırdım ama bulamadım o yüzden yeni konu oluşturmak durumda kaldım...

sorunum şöledir : outlook expresste gelen kutusunda gönderilmişlerde herhangi bir bölümde bi iletide ekleri tıklayıp aç dediğimde excel word pdf farketmiyor açılıyor fakat dosya direk masaüstüne kaydediliyor aynı dosyayı tekrar açtığımda (1) olarak tekrar kaydediyor herhangi bir kural bir ayar yapılmadı maildeki eki okuyup silicem ama masaüstüne kaydettiği için ordan tekrar silmek zorunda kalıyorum silmessem masaüstünün halini düşününher ekli mailde yeni bir simge 🙂  2 gün önce böyle bir durum yoktu. sorun ne olabilir sizce ?

Merhabalar.

http://www.pcauthorities.com/outlook-express/change-storage-location-for-attachments-in-outlook

1. Start the Registry Editor. From the Windows Start menu, select Run. In the Run box, type regedit and click OK.
  2. In the Registry Editor, locate the following key:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
  3. Right-click the Personal entry in this key, and select Modify in the popup menu.
  4. Change the path in the Edit String dialog box to the new location for the attachments, and click OK.
  5. Close the Registry Editor. Select Exit from the File menu.

Gönderildi : 07/05/2011 01:35

Paylaş: