Windows 7 Ultimate'...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 Ultimate'de 3G Modem Programı hk.  

RSS
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Windows 7 Ultimate 64 bit. kullanıyorum. Belli bir süre işlem yapmayınca ya da kendim bilgisayarımı kilitlediğim zaman  Vodafone 3G Modem programımı başlatamıyorum. Bilgisayarımı kapatıp açmam gerekiyor. Mobil Connect programına çift tıkladığımda program açılıp hemen kapanıyor. Görev yöneticisine baktığım zaman işlemlerde program çalışıyor gözüküyor fakat arayüzü windows ekranında açılmıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı? Yardımlarınız için teşekkürler...

İyi çalışmalar...

Alıntı
Gönderildi : 23/03/2011 03:46
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Merhabalar,

Cihazın içindeki yazılım 64 bit uyumlu mu acaba? Uyumluluk seçeneklerini denediniz mi? En son olarak Vodafone ile irtibat kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2011 12:06
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

Evet Rahmi Hocam uyumluluk sorunu bulunmuyor. Vodafone ise bilgisayarımdan kaynaklandığını belirtiyor?

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2011 17:24
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Aero vs. kapatıp bir bakabilir misin?

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2011 18:30
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

Maalesef Hocam. Sonuç alamadım. Sistem imajımı döndüm yeniledim sistemi fakat herhangi bir düzelme yok. Tahminim Vodafone 3G Modem den kaynaklanan bir sıkıntı...

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2011 22:05
Readers
(@Readers)
Üye

Program uyumluluğuna baktınız mı? Benimde başıma ip kamera izleme programında aynısı oluyordu.Programın uyumlulugunu vista yaptım sorunum çözüldü.Denemekte fayda var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/03/2011 23:42
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

Program uyumluluk modlarını değiştirip denedim. Fakat sorun devam ediyor , Vodafone'dan kaynaklanan bir problem tahminimce artık bu şekilde kullanıcam...

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/03/2011 15:22
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Vodafone tarafından  Mobile Connect programı yeni versiyon çıkarıldı. Yeni versiyonu kurdum ve sorunum giderildi.

İyi çalışmalar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/03/2011 05:42
 Anonim

Tessekurler Bendede Aynı Sorun Vardı Bılmem ıyı oldu ıyı calısmlar

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/03/2011 11:30
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

[quote user="Bahoz"]Tessekurler Bendede Aynı Sorun Vardı Bılmem ıyı oldu ıyı calısmlar
[/quote]

İnternete bağlantı kurduğun zaman Mobile Connect programı güncelleştirme için soruyor oradan yükleyebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/03/2011 20:12
Fatih_Komitgan
(@Fatih_Komitgan)
Üye

[quote user="Bahoz"]Tessekurler Bendede Aynı Sorun Vardı Bılmem ıyı oldu ıyı calısmlar
[/quote]

İnternete bağlantı kurduğun zaman Mobile Connect programı güncelleştirme için soruyor oradan yükleyebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/03/2011 20:12
Paylaş: