Forum

Internet Explorer S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Internet Explorer Sorunu

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@crossland)
Gönderiler: 39
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Bugün basıma farklı bir olay geldi.Internet explorer'ı actıgımdan giris sayfası 1 dk dan önce acılmıyor.Acıldıktan sonra diger sitelere gayet hızlı bir sekilde giriyor.Fakat kapatıp tekrar actıgımda durum yine aynı.Firefox yada google crome'u denedim.Hiç bir sorun yok.Browser'ı acar acmaz ekran geliyor.Firmada bir de mac var.Aynı sorun Mac'in safarisinde var.Fakat bu iki makina dısında hiç birinde böyle bir sorun yok.İki makinanın ortak yanına gelirsek bu makinalara kısıtlama olmaması icin özel ip olusturdum.Hic bir sekilde firewall'a takılmıyorlar.Xp üzerinde İnternet explorer'ı kaldırdım bastan kurdum fakat sonuc yine aynı.Acaba ne yapabilirim.

Gönderildi : 22/03/2011 14:57

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Explorer'a yüklü bir plugin engelliyor olabilir. Kontrol ettininiz mi? Ayrıca IE versiyonu 8 ise 9'a upgrade eder misiniz.

Gönderildi : 22/03/2011 15:25

(@crossland)
Gönderiler: 39
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Öncelikle yardımlarınız icin tesekkür ederim.Sanırım explorer'ın ayarları bozulmus.Tum ayarları geri aldırdım ve durum düzeldi.

Iyi Çalısmalar. 

Gönderildi : 23/03/2011 15:41

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Add-on'lar bu gibi sıkıntılar yapabiliyor. Geri bildirim için ayrıca teşekkürler.

Gönderildi : 25/03/2011 13:45

(@TurgutPEKEL)
Gönderiler: 1
New Member

Büyük bi ihtimal Explorer a istenmeyen bi plugin yada toolbar bulaştı kaldırılınca düzeldi...

Gönderildi : 26/03/2011 15:31

Paylaş: