Forum

Windows 7 için...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 için windows installer kurulumu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
327 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhabalar, windows7 işletim sistemine windows installer kurmaya kalktığımda "Bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok." diye ram hatası vermektedir. Ram leri kontrol ettim her hangi bir sorun yok görünüyor. Combofix le de baktım 4 gb sistem belleğinin şu anda 1.07 gb kullanmakta. Bu konuda neler yapabilirim. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 14/03/2011 14:28

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

mutemelen trojan ya da virüs benzeri yazılımlar exe yi çalıştırdığınızda ram üzerine yükleniyor ve böyle bir hata alıyorsunuz. öncelikle sisteminizi tarayın. tavsiyem spybot&destroy aracını kullanmanız. ayrıca kill amvo aracını da google üzerinden bulup kullanın.

Gönderildi : 14/03/2011 14:38

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Emrah bey, makinadaki işletim sistemini yeni kurmuştum, sistemde trojen,worm, virüs gibi tehditlere rastlamadım, bir kaç yazılım kullandım(Lisanslı anti virus & anti spyware) , amvo'yu da çalıştırdım. Sorun aynı şekilde devam etmektedir.

Windows 7 için 32 bit windows installer dosyasının microsofttun sitesindeki uygulamaları indirip kurmayı deniyorum, aynı hata mesajı o anda ram'in üzerindeki programlara bakıyorum ayrı bir .exe yok, ramde şişmede yok, makinede kasmamaktadır.

Gönderildi : 15/03/2011 11:28

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

eventlara düşen başka hatalar var mı? ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. güvenlik duvarını, antivirüsü devre dışı bırakın. eventlardaki hataları hata kodları ile paylaşın lütfen.

Gönderildi : 15/03/2011 12:27

Paylaş: