Forum

Ms Outlook Adres So...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ms Outlook Adres Sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
370 Görüntüleme
(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Sistemim de 2003 exchange kurulu , kullanıcım ms outlook 2003 kullanıyor. Sorun şu , Kullanıcım kendi adını kime kısmında yazdığı zaman kendi adının yanında başka birinin adı da yazılı çıkıyor. Aşağıda ki resimde ki Batur AKYÜZ <burakcelik> gibi. Aslında Batur AKYÜZ çıkması gerek. Kullanıcının ad. üzerinde kontrollerini yaptım gerekli güncellemeyi yaptım ama halen sonuç aynı. Hesabı başka bir makinede bir outlooka da tanımladım gene aynı isimle birlikte çıkıyor. Yardımlarınızı rica ederim.

[URL= http://www.resimekle.gen.tr/pics/ac03a44ff4de876be2eda4f545229be7.jp g" target="_blank">http://www.resimekle.gen.tr/pics/ac03a44ff4de876be2eda4f545229be7.jp g"/> [/IMG][/URL]

Gönderildi : 30/05/2008 12:59

(@zeki.sanli)
Gönderiler: 24
Eminent Member

Kardeşim, "B" ile başlıyorsun mail adresini yazmaya, neden yanında çıkan mail adresleri C yada diğer harflerle başlayan mailler değilde B ile başlayan mailler. B

Bence daha önce bu mail adreslerine bu kişi mail göndermiş veya sisteminde b ile başlayan başka maillerde mevcur.

Mesela [email protected] ile mail atıcaksan yanında [email protected] de gelir. Sen yazmaya devam ettikçe diğer kişiler gider Zaten. Tamamlayıcıdır o sadece... 

Gönderildi : 30/05/2008 13:18

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Hocam anlatamadım sanırım 3. sırada Batur AKyüz Teknik Depertman  var yanında ise <burakçelik> yazıyor. Ben ondan bahsediyorum. Aslında burakçelik diye biri yok! orda sadece batur akyüz teknik departman yazmalı....

Gönderildi : 30/05/2008 13:35

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Fikri olan yokmu  arkadaşlar?

Gönderildi : 30/05/2008 16:16

(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member

Batur isimi adresi seç gönderen kısımda isim yazılı olduğu vakit çift tıklat ekrana bu bilgileri içeren özellikler gelecektir. Görünen ad veya email adresini bu bölümünden düzeltebilirsin.

Gönderildi : 30/05/2008 17:09

Paylaş: