Forum

Depolanan Kullanıcı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Depolanan Kullanıcı Adı ve Parolalar aktif değil

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
609 Görüntüleme
(@aykutersoy)
Gönderiler: 208
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Denetim masasında kullanıcı hesaplarında Depolanan Kullanıcı Adı ve Parolalar kısmı aktif değil ,bazı sitelerde kullanıcı adı ve sifre penceresinde parolayı kaydet çıkmıyor.İlginç durum arkadaşlar oturum açıldıgında kullanıcı adı kısmımda çıkmıyor elle yazıp giriyorum sorun nedir acaba varmıdır registerde böyle bir ayarlar

Gönderildi : 20/05/2008 13:24

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Arkadaşlar merhaba,

Denetim masasında kullanıcı hesaplarında Depolanan Kullanıcı Adı ve Parolalar kısmı aktif değil ,bazı sitelerde kullanıcı adı ve sifre penceresinde parolayı kaydet çıkmıyor.İlginç durum arkadaşlar oturum açıldıgında kullanıcı adı kısmımda çıkmıyor elle yazıp giriyorum sorun nedir acaba varmıdır registerde böyle bir ayarlar

Merhaba  ,

start > run > gpedit.msc  > Comp Conf> Windows Settings > Security Settings > Local Policies > User Rights ass >  Interactive Logon : Do not display last user name

burayı kontrol edermisiniz?

Gönderildi : 20/05/2008 14:43

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

ek olarak AutoComplete özelliği disable edilmiş olabilir.   Int Explorer > Tools Internet options >  Content >  Autocomplete  burayı kontrol etmelisiniz .

Gönderildi : 20/05/2008 14:49

(@aykutersoy)
Gönderiler: 208
Reputable Member
Konu başlatıcı

Hocam çok teşekkür ederim 

Açılıştaki isim sorunu policyden çözdüm.

İnternet explorer daki hata içinde 

start > run > gpedit.msc  > Comp Conf> Windows Settings
> Security Settings > Local Policies > User Rights ass >  Network access: Do not allow storage of credentials or .NET Passports for network authentication

buradan buldum ... Tekrar teşekkürler iyi çalışmalar 

Gönderildi : 20/05/2008 16:42

Paylaş: