Forum

Kaspersky 2011 Kuru...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kaspersky 2011 Kurulum sonrası Login olamama

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@SelcukAYHAN)
Gönderiler: 12
Active Member
Konu başlatıcı

Herkese iyi akşamlar,Pc de virüs olduğundan dolayı KİS2011 kurdum güncelledim tam sistem taraması yaptım bir kaç trojen buldu temizledi arkasından restart ettim makinayı fakat login ekranına geliyor mouse-touchpad hiçbiri çalışmıyor ctrl+alt+del hiçbir tepki vermiyor ,ms dos üzerinden kaldıraılabilir mi kaspersky yada başka bir tavsiyeniz varmıdır acaba,Teşekkürler şimdiden.

Gönderildi : 19/08/2010 03:36

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Kaspersky sistemi güvenli modda açarak sistemden kaldırabilirsiniz. Veya servislerini tamamen kapatıp normal sistemi açıp kaldırabilirsiniz. Veya güvenli modda kaspersky remove tool ile kaldırabilirsiniz. (Kaspersky sitesinden remove tool (uninstall kaspersky 2011 arayarak bulabilirsiniz.)

Ayrıca sisteminizdeki virüsleri ; Combofix, MGER veya yine kaspersky'nin ürettiği AVZ programını kullanarakta temizleyebilirsiniz. (AVZ tavsiye ederim gayet başarılıdır.) Daha sonra sisteminize yeniden kaspersky kurup full taramadan geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

Gönderildi : 19/08/2010 08:20

(@SelcukAYHAN)
Gönderiler: 12
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Kaspersky sistemi güvenli modda açarak sistemden kaldırabilirsiniz. Veya servislerini tamamen kapatıp normal sistemi açıp kaldırabilirsiniz. Veya güvenli modda kaspersky remove tool ile kaldırabilirsiniz. (Kaspersky sitesinden remove tool (uninstall kaspersky 2011 arayarak bulabilirsiniz.)

Ayrıca sisteminizdeki virüsleri ; Combofix, MGER veya yine kaspersky'nin ürettiği AVZ programını kullanarakta temizleyebilirsiniz. (AVZ tavsiye ederim gayet başarılıdır.) Daha sonra sisteminize yeniden kaspersky kurup full taramadan geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

Sistemi güvenli modda açtığımda da aynı sorun devam ediyor

Gönderildi : 19/08/2010 15:56

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Hiren Boot CD ile veya ERD gibi bir tool cd ile açıp sisteminizi onarmayı deneyin. Veya XP, Vista, Win7 hangi Os kullanıyorsanız onun Cd'si ile onarın.

Gönderildi : 19/08/2010 18:01

Paylaş: