Forum

Windows 95 Monit...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 95 Monitör Kapat

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
347 Görüntüleme
(@CihatCaliskan)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

İşletme içerisinde bulunan ve lazer makinasının kontrolünü sağlayan windows 95 yüklü PC ekran koruyucu ve güç seçeneklerinde herhangi açık olan bir şey olmadığı halde 15-20dk da monitörü kapatıyor ya da HDD'yi sonuç olarak ekran kapandığı anda Lazer cihazı aynı yere yazmaya başlıyor ve bu da her kalıp için büyük meblada zarara sebebp oluyor. Makinenin başında bulunan çalışan'a aman ustam ayrılma başından ben bir yol bulmaya çalışayım dedim internette malum windows95 pek bir şey bulamadım. Yardımınızı acil olarak bekliyorum Teşekkürler.

Konu başlıklarında "Arkadaşlar acil durum, " forum kurallarına uygun değildir.

Gönderildi : 06/08/2010 11:58

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

İşletme içerisinde bulunan ve lazer makinasının kontrolünü sağlayan windows 95 yüklü PC ekran koruyucu ve güç seçeneklerinde herhangi açık olan bir şey olmadığı halde 15-20dk da monitörü kapatıyor ya da HDD'yi sonuç olarak ekran kapandığı anda Lazer cihazı aynı yere yazmaya başlıyor ve bu da her kalıp için büyük meblada zarara sebebp oluyor. Makinenin başında bulunan çalışan'a aman ustam ayrılma başından ben bir yol bulmaya çalışayım dedim internette malum windows95 pek bir şey bulamadım. Yardımınızı acil olarak bekliyorum Teşekkürler.

Merhabalar,

Mouse vs. hareket ettirince bu işlem olmuyor mu? Eğer öyle ise ufak yazılımlar vardır sistemin uyumamasını sağlayan. Öyle bir yazılım çalıştırılabilir.

Gönderildi : 06/08/2010 12:01

(@CihatCaliskan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

evet sistemin uyuması engellendiğinde sorun olmuyor. aklınızda olan herhangi bir 3. party yazılım var mıdır rahmi hocam? ve windows 95 te çalışır mı

Gönderildi : 06/08/2010 12:04

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Acil durum: Forum Kurallarını okuyalım.

Gönderildi : 06/08/2010 12:27

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Güç seçeneklerinde bilinçli bir değişiklik yaptıktan sonra tekrar off olmaması şeklinde ayarlamayı deneyin. 95 sistem elimin altında olmadığı için linkteki resimlere bakınız 95 için aşağıdaki gibi. iddia vs. yerlerinde websitesini güncellemesi için f5 tuşuna belli aralıklar basıyormuş gibi çalışan programlar vardı. Netten bakınız.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00529147&lc=en&cc=us&dlc=en&product=60636&rule=1

Gönderildi : 06/08/2010 12:31

(@CihatCaliskan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Acil durum: Forum Kurallarını okuyalım.

Forum kurallarını biliyorum arkadaşım, acil durum olmasa acil durum demem.

caffeine diye bir yazılım buldum ancak o da win95 te çalışmadı. neyse teşekkürler.

Gönderildi : 06/08/2010 12:55

(@CihatCaliskan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Beyler bir yardımcı olun, dünya kadar program buldum ama hiçbiri windows 95te çalışmıyor. Yok mudur başka bir yolu? Bir bilen, başına gelmiş olan?

Gönderildi : 06/08/2010 14:51

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Forum kurallarını yeniden okuyarak yeni bir başlangıç yapın.

Gönderildi : 06/08/2010 16:35

Paylaş: