Forum

Çift Monit...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Çift Monitör ve Çift Ekran Kartı Problemi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
444 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba ;

Nvidia Ekran kartım var GeForce 8400 GS. İkinci bir monitör bağladım karta. İkinci monitörüm çalışıyor. Fakat şöyle bir sorunum var. Pencere açtığınız zaman diğer monitöre atabiliyorum, hatta İnternetten bir TV kanalının canlı görüntüsünü ufak boyutta atabiliyorum ikinci monitöre fakat tam ekran yaptığım zaman ekran donuyor ikinci monitörde ve birinci monitörde.

Şimdi bulunduğum ortamda güvenlik kameraları var. Güvenlik firmasının bize sunmuş olduğu DVR kayıt cihazının içinden çıkan programı kullanarak görüntüyü dağatabiliyorum diğer clientlara. DVR cihazına ip verdim, networkten programı kurduğum pc'lerede DVR cihazına vermiş olduğum ip'yi yazınca görüntü otomatik geliyor. Fakat kendi pc'imde güvenlik kameralarının yazılımını çalıştırım görüntüyü PC'de gördüğüm vakit, ikinci monitöre at diyorum görüntüyü, sadece programın arayüzü ikinci monitörde gözüküyor, ekranda canlı izlediğim kameraların görüntüleri ikinci monitörde siyah bir ekran olarak karşıma getiriyor. Görüntüyü birinci monitöre tekrar getir dediğim vakit, görüntüleri alabiliyorum. Yalnız ikinci monitöre görüntüleri at dediğim zaman, bir göz kırpma işlemi oluyor ikinci monitörde görüntüler geliyor 0,5 ms sonra görüntü kayboluyor ve siyah bir ekran getiriyor karşıma. Bu neden yapar bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İkinci monitör Samsung CRT monitör 17 inç, birinci monitör ise Pro2000 LCD monitör.

Saygılarımla.

Gönderildi : 21/04/2010 18:49

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Güncel dirverını yükleyiniz.

Gönderildi : 22/04/2010 18:31

Paylaş: