Forum

outlook express pro...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook express problemi

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
421 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

mehaba

outlook expressde mail silme yapamıyorum .shift delete yapınca siliyor fakat sadece sil dediğimde işlem yapmıyor

Gönderildi : 11/03/2010 14:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba,hiç bir uyarı vermeden silmiyormu?Hata geliyormu?Mouse ile sağ click sil yanpınca durum ne?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/03/2010 16:32

(@TuncayArslan)
Gönderiler: 34
Trusted Member

2 adet sebebi var 1. silinmişögeler.dbx (deleteditems.dbx) bozuk veya dolu çözüm: yerel klasörler altında silinmişögeler2 oluşturacaksın el ile daha sonra oe verilerinin depolandığı alana gideceksin silinmiş ögeler dbx i n sonuna old koyacaksın ve yeni açmış olduğun silimişögeler2.dbx insonunada olda koyacaksın orjinal silinmişögeler.dbx adını yeni açmış olduğunla değiştireceksin yeni açmış olduğunun adına da eskiyi verceksin old eklentilerini kaldıracaksın sonra açacaksın oe yi bakacan duruma %80 bu sebebten

2. durum profil bozulması yeni kimlik açacaksın oe de herşeyi oraya taşayacaksın %10 sebeb bu yüzden

geriye kalan %10 AV ve 3.parti yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir.

Gönderildi : 18/03/2010 15:01

Paylaş: