Forum

Temp e indir diğimi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Temp e indir diğimi düşündüğüm bir dosya yı bulamıyorum!

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,889 Görüntüleme
(@alimmaraba)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Slm arkadaşlar;

Maile gelen bir excel dosyasını Kaydet değil de Aç diyerek açtım. üzerinde değişikler yaptım. Temp klasöründe bulabileceğimi düşünüyordum ancak bulamadım. Acaba başka bir isimle mi atıyor, başka bir format ta mı atıyor. Ya da başka bir yere mi atıyor. Bulamadım. Yardımcı olabilirmsiniz??

Gönderildi : 09/03/2010 11:57

(@hasanelisert)
Gönderiler: 79
Trusted Member

Merhaba ;

Aşağıdaki link sana yardımcı olacaktır.

http://www.groovypost.com/forum/microsoft-office/cant-find-saved-excel-file-in-outlook-temp-folder-t95551.html  

Ek ; Bu arada Outlook 2010 üzerinde bu şekilde kayıt yapamıyorsunuz , sizi uyarıp farklı bir yere kayıt etmenizi istiyor. 

İyi Çalışmalar 

Gönderildi : 09/03/2010 13:48

(@alimmaraba)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hasan bey teşekürler öncelikle. Eksik yazmışım, ama verdiğiniz yanıt ta yeni bir şey öğrenmeme sebep oldu.

Ben hotmail den gelen bir attach ı kastetmek istemiştim. ya da explorer da her hangi bir dosyayı kaydet değilde aç ya da çalıştır dediğimizde nereye atar. Bulup çalıştırmamız mümkün mü?

Gönderildi : 09/03/2010 16:04

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member

Merhabalar,

Temporary Internet Files klasorlerini inceliyebilirsiniz. (gizli ve sistem dosyalarini goster seklinde klasor seceneklerini ayarlamaniz gerekir)

xp, win2k :  %USERPROFILE%\local settings\temporary internet files\Content.IE5\

vista, win7 : %USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\

Gönderildi : 09/03/2010 17:01

(@alimmaraba)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar onur bey; teşekkürler. Content.ie5 in olduğu yerde content.word var content.mos var. acaba excel açmış olsaydım birde excel için mi oluşturcaktı böyle bir klasör.

bir ikinciside de bu content kalsörlerini göremiyorum bazı Pc lerde. gizli dosyaları ve korunan işletim sistemi dosyalarını göster dediğim halde. Windows Commander diye bir program var, onunla görebiliyorum ama windowsun kendi gezgininde göremiyorum, bunu da çözemedim.

Gönderildi : 10/03/2010 03:13

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member

Merhabalar onur bey; teşekkürler. Content.ie5 in olduğu yerde content.word var content.mos var. acaba excel açmış olsaydım birde excel için mi oluşturcaktı böyle bir klasör.

Su ana kadar bircok excel dosyasi acmis bulunmaktayim ve content.excel gibi bir klasor olusmamis.

bir ikinciside de bu content kalsörlerini göremiyorum bazı Pc lerde. gizli dosyaları ve korunan işletim sistemi dosyalarını göster dediğim halde. Windows Commander diye bir program var, onunla görebiliyorum ama windowsun kendi gezgininde göremiyorum, bunu da çözemedim.

Explorer satirina ellen yazarak enter derseniz veya bahsettiginiz gibi 3party programlar ile gorebilirsiniz. Explorer ile direkt klasor klasor ilerleyip bulmak istediginiz zaman asagidaki resimde gozuken buton ile gelmis gibi algiliyor.

Gönderildi : 10/03/2010 16:05

Paylaş: