Forum

Windows Xp Denetim ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows Xp Denetim Ayarları

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
304 Görüntüleme
(@sahinkardas)
Gönderiler: 224
Reputable Member
Konu başlatıcı

mrh. ben windows xp kullanıyorum. burda ben c ve d sürücülerini control etmek istiyorum mesala virüs geldiği zaman sadece geldiği yerde kalsın yayılmasın bu olayı windows vista da ve windows 7 çözüm bulmuşlar bunu ben windows xp nasıl çözerim...

virüs geldiği zaman bana sorsun bunu yapayım mı yoksa yapmayım mı_?

windows vista da izin ver yada verme onun gibi windows xp makinelere her zaman format atmak zorunda kalıyorum (deep freze, goback, true image gibi çok iyi biliyorum). bu konuda yazan arkadaşlar buna dikkat etsinler.

TEŞEKKÜRLER

Gönderildi : 26/02/2010 14:44

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Belirtmiş olduğunuz bir üst işletim sistemine geçiniz , tavsiyem bu olacaktır

Gönderildi : 26/02/2010 15:34

(@sahinkardas)
Reputable Member
Konu başlatıcı

kullandığımız sistem  şimdilik buna maalesef izin vermemektedir ve bizim için çok zaman alacak bir şey dediğiniz üst işletim sisteme geçmek

Teşekkürler

Gönderildi : 26/02/2010 16:49

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Güncel bir antivirüs kullanarak virüsün öününe geçebilirsiniz. Ayrıca deepfreeze kullanmak istiyorsanız da makaleyi inceleyebilirsiniz

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/02/15/deepfreeze-enterprise-kurulumu-ve-ayarlari.aspx  

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 27/02/2010 02:32

(@sahinkardas)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Güncel bir antivirüs kullanarak virüsün öününe geçebilirsiniz. Ayrıca deepfreeze kullanmak istiyorsanız da makaleyi inceleyebilirsiniz

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/02/15/deepfreeze-enterprise-kurulumu-ve-ayarlari.aspx  

Keyifli çalışmalar.

2 tane güncel virüs programı kullanıyorum ama yine fayda etmiyor maalesef Uğur bey

Gönderildi : 28/02/2010 01:41

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

O zaman akla şu gelir, networkünüz de ciddi bir virüs var. Mesai sonrası tüm bilgisayarların network kablolarını çekere, full antivirüs taraması yaparak temizleme yoluna gitmelisiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 28/02/2010 05:05

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

kullandığımız sistem  şimdilik buna maalesef izin vermemektedir ve bizim için çok zaman alacak bir şey dediğiniz üst işletim sisteme geçmek

Teşekkürler

Mrb.

Güvenlik çözümü adına şuan mevcut yapıda neler kullanmaktasınız ?

Gönderildi : 01/03/2010 01:57

Paylaş: