Forum

windowsda statü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windowsda statüs sorunu

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
300 Görüntüleme
 alev
(@alev)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

mrb benim pc çöktü xp cd sinden tekrar yükledim fakat statüs.msi diye bir problemle karşılaştım o kısma ne yazılacağını bulamadım bu nedenle

sürekli çöküyor pc.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.pc yi kapatıp açtığımda tekrar geliyor bu nedenle 5-6 defa xp cd sini tekrar yüklemek zorunda kaldım.

Gönderildi : 16/02/2010 16:46

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Merhaba,

Kurulum yaptığınız cd'yi değiştirip denediniz mi? Bu hata kurulum bitince mi geliyor yoksa bir takım programlar yükledikten sonra mı geliyor.

Elinizde sp2 veya sp3 olan sürümleri varsa onları deneyin. Driver dosyalarını üreticinin web sitesinden güncel sürümlerini indirip yükleyin.

Gönderildi : 16/02/2010 17:04

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Herhangi bir printer driverı vs. yüklediniz mi? msconfig ve system volume informaiton kısmında gözlemleyiniz. Bu dosya hangi programı koşturuyor.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 17/02/2010 02:10

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33006
Illustrious Member Yönetici

Arkadaşlar burası bu soruyu sormak için doğru yer mi ? lütfen sizlerde tecrübeli üyeler olarak bunlara dikkat edin....

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/02/2010 11:55

(@SerkanYalcin)
Gönderiler: 13
Active Member

Merhabalar bilgisayarına HP yazıcı veya all-in-one bağlı her xp kurduğundada takılı olduğundan regedite yerleşip cdsini istiyor.Kurulum yaparken tüm yazıcı baglantılarını çıkar ve kurulum bittikten sonra kendi  orjinal cdsinden temiz bir yazıcı kurulumu yaparsan çözülme ihtimali var.

Bu uyarıyı iptal etmek istiyorsan :

Regedit ten status.msi tarat ve çıkan sonuçları sil.En başta regedit yedeğinide almayı unutma bu arada.  İyi çalışmalar.

Gönderildi : 25/02/2010 18:03

Paylaş: