Windows 7 Fax Servi...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 Fax Servisi Hakkında  

  RSS
Onur AYDIN
(@OnurAYDIN)
Üye

merhabalar,

windows 7 de bulunan fax and scan bölümünü kullanarak tiff uzantılı fax alıp gönderebiliyorum. Ancak bunu tiff yerine pdf olarak nasıl kullanabilirim? teşekkürler.

Alıntı
Gönderildi : 27/01/2010 15:15
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Tecrübeli Üye

Merhabalar; • Faks görünümündeki araç çubuğu seçeneklerini kullanarak, faksınızla birlikte göndermek üzere bir dosya veya diğer dosyalardan metin veya resimler ekleyebilirsiniz. Dosya ekleri, herhangi bir faks aygıtı tarafından alınabilmesi için TIF resimlerine (.tif dosyaları) dönüştürülür. Alıcınız, bağımsız bir faks aygıtı, başka bir deyişle, bilgisayara bağlı olmayan bir aygıt kullanıyorsa, ekli dosya da dahil olmak üzere faksın her sayfası faks alındığında sırasıyla yazdırılır. Alıcınız Windows Faks ve Tarama veya başka bir faks programı kullanıyorsa, faksınız, ekranda görüntülenebilecek ve programa bağlı olarak bilgisayarınızdaki diğer dosyalar gibi yazdırılabilecek veya yönetilebilecek bir .tif dosyası olarak alınacaktır. • Faksa bir belge veya resim eklemek için, dosyayı Yeni Faks penceresine sürükleyin. Bir belge veya resmi tarayabilir ve ardından taranmış dosyayı bir faks veya e‑posta iletisine ek olarak gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz. Taranmış belgeyi faks veya e‑posta ile gönderme


 •  Kolay Gelsin

  Kaynak

  CevapAlıntı
  Gönderildi : 08/02/2010 14:46
  Onur AYDIN
  (@OnurAYDIN)
  Üye

  cevabınız için teşekkürler, yazdıklarınızın hepsini biliyorum. benim sormak istediğim gelen faxların pdf olarak alınması. bunun hakkında fikriniz var mı?

  CevapAlıntı
  Gönderildi : 08/02/2010 15:23
  Ugur DASDEMIR
  (@ugurdasdemir)
  Tecrübeli Üye

  Anladım daha önceden benzer bir çalışmayı ben düşünmüştüm yalnız entegre bir yazılım bulamamıştır _ converter kullanmıştım.

  CevapAlıntı
  Gönderildi : 08/02/2010 18:47
  Paylaş: