Forum

kısıtlı kullanıcıla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

kısıtlı kullanıcıların hdd erişimi

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
369 Görüntüleme
(@ismailalkurt)
Gönderiler: 176
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar

Kısıtlı kullanıcılar haliyle kendi hardisklerine erişimi salt okunur oluyor.Ben bunları değiştirmek için harddiskin güvenlik kısmına o kullanıcıya tam yetki veriyorum ve haliyle biraz uzun sürüyor.bunun daha kolay bir yolu var mı?

Gönderildi : 24/04/2008 14:44

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Merhaba arkadaşlar

Kısıtlı kullanıcılar haliyle kendi hardisklerine erişimi salt okunur oluyor.Ben bunları değiştirmek için harddiskin güvenlik kısmına o kullanıcıya tam yetki veriyorum ve haliyle biraz uzun sürüyor.bunun daha kolay bir yolu var mı?

Ozaman kullanıcıyı sınırlı yapmanın ne anlamı kaldı ? 🙂 el ile yapmak daha mantıklı

kolay gelsin. 

Gönderildi : 24/04/2008 15:19

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Harddiskin belirlediğiniz alanında bir folder a yada yeni açılacak bir folder a security tabında gerekli yetkiyi verirseniz yazabilirler.

Gönderildi : 24/04/2008 15:23

(@ismailalkurt)
Gönderiler: 176
Reputable Member
Konu başlatıcı

Öyle bir şey varki antivirüs real timede devamlı windows klasörünü taramaya çalışıyor ve tarayamadığından bellek tüketip bilgisayarı yavaşlatıyor.

bunu nasıl önleyebilirm.Bende o pcnin c sini o kullanıcıya full yetki vermek zorunda kaldım.

Gönderildi : 24/04/2008 15:27

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Bu sorun için antivirüs programınızı değiştirebilirsiniz ya da donamım özelliklerini yükseltmeniz gerekir.

AVG ücretsiz antivirüs yazılımı oldukça başarılıdır arkadaşlar;

http://www.mesutsariyar.com/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=49

Gönderildi : 24/04/2008 16:31

Paylaş: