Forum

WİN 7 FORMAT SORUNU

Bildirimler
Hepsini Temizle

WİN 7 FORMAT SORUNU

21 Yazılar
9 Üyeler
0 Likes
592 Görüntüleme
(@gorkemdoruk)
Gönderiler: 129
Estimable Member

Selamlar  kurulum  yaptıgınız iso cdlerinde  problem olabilir benımde  bsıma  bı ara farklı  bi olay  gelmişti partitionları silemiyordum ufak bir linux cd si ile boot edip linux  dosya  sistemi (ext3-2) ile  bicimledikten sonra  istediginiz sekılde  kurulum  yapabilirsiniz.  downgrade yaparken genel olarak alınan  hatalardan sizinkide . backup alıp linux cd si  ile  biiçimledikden sonra  sıkıntı yasamayacagınıza  eminim..

Ayrıca RIZA abiye  karsı yaptıgınız  tutum dogru degıldır  RIZA abi bu forumda  Ayın üyesidir  forumumuz paylaşım ve destek forumu  oldugu için sizin kimden  yardım almayı seçme gibi  bi hakkınız  yoktur eger bu  forumdan destek almak ıstemıyorsanız arayın size  MİCROSOFT destek olsun..!

Kolay Gelsin

Gönderildi : 18/01/2010 01:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Herkese Merhaba Arkadaşlar ;

Öncelikle forum kurallarına sahip çıktığı için Rıza ya teşekkür ediyorum . Yine aynı şekilde Rıza ya destek çıkan diğer arkadaşlarada. 

Serkan bey sizde aramıza hoş geldiniz. Öncelikle yeni katıldığınız bir ortamın kurallarını öğrenmek adına forum kurallarını incelemeniz daha yararlı olacaktır. 

Sorununuz noktasında ise dosya format teknolojileri farklı olduğu için XP cd si ile üst nesil dosya sistemlerini formatlayamıyorsunuz. Bunun çözümü için acronis vb bir program ile önce diski formatlar sonra XP kurulumu yapabilirsiniz.

Post sayısı vb durumlar için ise ; kesinlikle ast üst ilişikisi olmamalı ama birisi 1000 tane post atıyor ise bir platformda durup bir ne dediğine bakmak lazım diye düşünüyorum ama bu yönetimin düşüncesi değil tamamen benim şahsi düşüncem siz ne düşünürsünüz o sizin fikriniz.

işin özü dediğim gibi aramıza tekrar hoşgeldiniz diyorum ve lütfen ÇözümPark ı diğer forum siteleri ile karıştırmayın .

son olarak hala sorunuzun başlığı düzeltilmemiş yani kurallara hala uygun değil bilginize.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/01/2010 04:10

Sayfa 2 / 2
Paylaş: